Kredi Almanın Yolu

Şubeye Gitmeden Ziraat Anında Kredi Nasıl Alınır?

Şubeye Gitmeden Ziraat Anında Kredi Nasıl Alınır?

Kredi alımları geçmiş yıllarda klasik olarak banka şubeleri üzerinde uzun uğraşlar sonucu ile yapılabilirken günümüzdeki durum bundan çok daha uzak. Burada internetin ve teknolojinin hakkını vermek gerekiyor. Nitekim bu sayede Ziraat Dijital Kredi ile anında kredi alımı yapabiliyorsunuz. Bu durumun en büyük özelliği ise paranızı almak için bankaya gitmenize dahi gerek kalmaması. Bu nedenle de en çok tercih edilen kredi alım yolları arasında bulunuyor.

Ziraat Bankası Anında Kredi Başvurusu

Özellikle anlaşmalı olarak maaşını Ziraat Bankası şubelerinden alan çalışan ve emeklilerin kullanabildiği bu bankacılık ürününü alabilmeniz için Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ya da Ziraat Mobil kullanıcısı olmanız gerekiyor. Sebebi ise giriş yaparak dijital yollardan başvuru yapmak. Yapacağınız başvuru ile gelir düzeyiniz ve diğer kredi notu gibi nedenlerden dolayı banka size bir kredi onayı sunuyor. Bu onay limitleri dahilinde de kredinizi anında alabiliyorsunuz.

Ziraat Anında Kredi Özellikleri

Öncelikli olarak dijital kredi ile anında kredi alabilmeniz için internetten kredi başvurusu yapın. Burada size onay çıkıp çıkmayacağını öğrenin. Zaten banka size uygun şartlarda kredi ürünü teklifi sunabiliyor. Burada alabileceğiniz kredinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir,

  • 60 ay vadeye kadar (dilerseniz bu kredinizi erken ödeyebiliyorsunuz. Bu erken ödeme için ayrıca masraf ödemesi de yapmak zorunda değilsiniz.)
  • Dijital yollardan başvuru ile anında hesaba geçen kredi.
  • Alınan krediler için Hayat Sigortası Poliçesi düzenlenir. (Okunmalı : Kredi Alımlarında hayat Sigortası Zorunlu mu)

Bankaya dijital yollardan kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizin onayınızı SMS yoluyla alıyor. Bu da tüm şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Daha sonra kredi sözleşmesi de SMS ile onaylanıyor ki bu sözleşme ile ödeme planı çıkartılıyor. Çıkan bu plan ve sözleşme size mail yoluyla gönderilirken daha sonraki dönemde de internet bankacılığından ayrıca çıkarabiliyorsunuz.

Alacağınız kredi için ayrıca Hayat sigortasından bahsetmiştik. Bankaların son yıllarda en çok istedikleri ürünlerden birisi olan hayat sigortası poliçesi yine size mail yoluyla gönderiliyor. Bu sigortanın en önemli özelliği ise size bir şey olduğunda borçların tamamını ödüyor olması. Nitekim geride kalan mirasçılar ödemek zorunda kalmıyor. Ziraat Bankası anında kredi ve diğer hizmet bilgilerini ayrıca Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri aranarak alınabilir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.