Kredi Almanın Yolu

Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartından EFT Havale Yapma Limit Yükseltme

08.05.2020
700
Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartından EFT Havale Yapma Limit Yükseltme

Hesabınızda para olmadığı takdirde kredi kartından para gönderme işlemi yapma imkanınız olduğunu duymuşsunuzdur. Bu anlamda Ziraat Bankası Bankkart Combo Kredi Kartından EFT Havale yapma imkanınızın da olduğunu bilmeniz gerekir.

Kredi Kartından EFT Havale

Ziraat Bankkart Combo sahiplerine sunulan onlarca hizmetten bahsetmek mümkün. Bu hizmetlerden bir tanesi de EFT Havale yapma işlemi. Müşterilerine peşin harcama, erteleme, taksitlendirme gibi hizmetler başta olmak üzere nakit para çekme imkanı da veren bankkart combo hesabınızda para olmadığı takdirde istediğiniz kişi ve kişilere kartınız limitleri doğrultusunda para gönderme imkanı da veriyor. Özellike Ziraat Bankkart Business kart sahipleri harcamasını ve nakit para kullanımlarını kendi ihtiyaçlarına göre dizayn edebiliyor.

Okunmalı : Kredi Kartından EFT Nasıl Yapılır?

Bankkart Combo Para Gönderme

Ziraat Bankkart Combo ile para gönderme işleminizi Ziraat internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında kullanmayan kişiler ayrıca Ziraat ATM leri aracılığıyla tüm bu hizmetleri de alabiliyor. Vadesiz mevduat hesabınızda para olmadığı zamanlarda para gönderim yapmanız gerekebiliyor. Bu durumda yapmanız gereken ziraat combo kredi kartından eft ile bu ihtiyacınızı karşılamak sizlerin mağduriyetini de önlemiş oluyor.

Ziraat Combo Kredi Kartı EFT Limiti Artırma

Temassız özelliği ile sunulan bankkart combolar hem banka kartı hem kredi kartı özelliğine sahip. Bu kartlarınızla sizlere tahsislerde limitler söz konusu. Aynı zamanda Ziraat Bankası mevduat hesaplarınızda oluşan limitler ile para gönderme imkanlarına sahip olurken dilediğiniz tutarlarda para gönderemiyorsunuz. Bu işlemi alabilmeniz için limitinizin yükseltilmesi gerekiyor. Ziraat günlük eft havale limiti artırma işlemi için talepte bulunmanız halinde banka bu durumu değerlendiriyor. Bankacılık işlemlerinde hesabınızı kullanmanızdaki detaylar ile ekonomik durumunuz itibariyle banka yaptığı inceleme ile sizlerin günlük eft limiti artırma talebinize olumlu yanıt verebiliyor. Bu konularda sizlere günlük eft havale limiti artırma nasıl yapılır başlıklı yazımız ile ayrıntılara yer vermiştik.

Ziraat Bankası Combo Kredi kartından eft havale yapma imkanlarına sahip bir tüketici olarak sizlere verilen limitlerde artırma ve düşürme haklarına da sahipsiniz. Ancak bu durumun oluşması için bankaya başvuru yapmanız ve bankanın değerlendirmesi ile uygun gördüğü takdirde günlük eft limiti artırma işleminize onay verilmiş oluyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.