Kredi Almanın Yolu

Ziraat Bankasından Satılık Traktör

Ziraat Bankasından Satılık Traktör

Bankalardan satılık ikinci el araçları fiyatlarının cazip olduğundan dolayı duymuş olmalısınız. Burada bankanın müşterilerine verdiği taşıt kredileri sadece araçlar için geçerli değil. Nitekim iş makinesi gibi traktör satışları da söz konusu. Ziraat Bankasından Satılık İkinci El Traktör zaman zaman ihale ile sisteme katılabiliyor. Buradan uygun fiyatlı traktör alımı yapmanızda mümkün. Güncel olarak satışta olan ise SOLIS 75C DT modeli. Aracın satış fiyatı ise 60 bin lira üzerinden.

Ziraatten Satılık SOLIS 75C DT Traktör

2016 model dizel olarak satışa çıkarılan traktör manuel vitesli bir şanzımana sahip. 700 km ile satışta olan aracın motor hacmi ise 3501-4000 cc aralığında ve mavi renginde. Motor gücü 51-756 HP. Traktör Ziraat Bankası, Erzurum Şubesi Karayazıda bulunuyor. Dileyen kişiler buradan traktörü inceleme imkanlarına sahip.

  

Traktörü Almak İsteyenler Ne Yapmalı?

Öncelikli olarak bu traktörü alma talebindeyseniz en yakın bir Ziraat Bankası şubesine gitmeniz ve buradan sözleşme imzalamanız gerekiyor. Traktöre ait bir muhammen bedel ve teminat tutarı bulunuyor. Bu teminat tutarı ise 3 bin 600 Lira. Bunu yatırdıktan sonra banka size sisteme giriş için şifre veriyor. Bu şifre ile Ziraat Bankası Araç Portalına giriş yaptıktan sonra ilgili traktöre fiyat teklifi vererek ihaleye giriyorsunuz.

İhale Sonrası İşlemler

İhale sonrası traktör size kalırsa aracın geri kalan tutarını bankaya yatırmanız sonrası teknik olarak satış işlemleri bitiriliyor. Traktörün satışı sonrası çekici ve tamir gibi masraflar alıcı tarafından karşılanıyor. İhaleye girdikten sora traktör alımın başkasında kalması halinde yatırmış olduğunuz teminat tutarı olan 3 bin 600 lira size iade ediliyor. Eğer ihaleyi almanıza rağmen traktörü almaktan imtina ederseniz bu durumda yatırmış olduğunuz teminat bankaya gelir olarak kalıyor. Ziraat Bankasından Satılık İkinci El Araç alımı ile ilgili ayrıntılı makalemize gözatmanız faydalı olabilir.

Fiyat olarak daha uygun şartlarda alabileceğiniz tarım aletleri gibi diğer araçların satışları da bu mecradan zaman zaman yapılabiliyor. Bu manada alım yapmak için sitenin sürekli takip edilmesi doğru olabilir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.