Kredi Almanın Yolu

Ziraat Bankasından Ucuz Satılık Araçlar

Ziraat Bankasından Ucuz Satılık Araçlar

Araç satışlarına konu otomotiv sektörü olsa da, kişisel satışlar haricinde bir de bankaların ellerinde bulunan araçların alımı söz konusu. Bu araçların satışı bir nevi ihale üzerinden olsa da çok bilinmeyen bir alım yöntemi olduğu için katılımcısı da çok az oluyor. Ziraat Bankasından Satılık Araçlar için en olumlu tarafı ise modelli olmasına rağmen çok daha uygun fiyatlara alıcı buluyor olmasıdır.

Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Araçlar

Banka müşterisi olduğu kesime araç almaları için vermiş olduğu taşıt kredileri için aldıkları araca ipotek koyma yoluna gitmektedir. Bu ipotek borcun bitmesi sonrasında kaldırılır. Fakat borcun ifası gerçekleşmediği dönemlerde hem gerçek hem de tüzel kişilikler tarafından yapılabiliyor. Zira günümüz ekonomisinde beklenmeyen olaylar mevcut taksitlerin ödenmesine engel oluyor. Özellikle de büyük firmalar almış oldukları onlarca aracın taksitlerini ödeyemez duruma gelmeleri ile burada modelli, kilometresi oldukça düşük, kazası olmayan araçlardan alım yapabilmeniz mümkün.

Okunmalı : Faizsiz Taksitle Araç Almanın Yolu Fuzuloto

Ziraat Bankasından Satılık İkinci El Araçlar

Ziraat Bankasından İkinci El Satılık Araçlar internet üzerinden ilana çıkmaktadır. Sayfaya girişi aşağıdadır. Burada aracın tüm bilgilerini, ekspertiz raporlarını, fotoğraflarını ve aracın nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Buradaki amaç bilgiler dışında isteğiniz olması halinde fiziken görebilmektir. Bu araçlar Türkiye genelinde her ilde olabilir. Bu nedenle araçlarla ilgili personelin iletişim numaralarına da ulaşım sağlayabiliyorsunuz ki burada ayrıca bilgilerde alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhale İle Araç Satışı

Ziraat Bankasından satılık araç almak isteyen kişiler öncelikle internet sitesinden alma talebinde oldukları bir aracı bulmalı. Bundan sonra ise bir Ziraat Bankası şubesine giderek bu araç için muhammen bedelin % 6 sı oranında bir teminat yatırmalıdır. Bu teminat ile imzalanan protokol sonrası size kimliğiniz üzerinden cep telefonunuza bir SMS ile kullanıcı giriş şifresi geliyor. Bu şifre ile Ziraat Bankası araç satış sistemine giriş yapıyorsunuz ve araca fiyat vererek ihaleye girmiş oluyorsunuz. İhaleye başka alıcı çıkmadığı zaman araç sizin oluyor. Burada aracı almamakta özgürsünüz. Fakat bu zaman yatırdığınız teminat bankaya gelir irad ediliyor. Fakat aracı almak isterseniz bu teminat ile araca verdiğiniz kalan tutarı banka şubesine yatırıyorsunuz ve aracınızı alıyorsunuz.

Faizsiz Taksitle Vadeli Araç Alma Yolları

Ziraat Bankası Araç Satış Sayfası


Etiketler:

Yorumlar
  1. Metmet Altınok dedi ki:

    Ben kamyon türü ticari araç arıyorum. Satılık var mı