Kredi Almanın Yolu

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı 0850 220 00 00

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı 0850 220 00 00

Ziraat Bankası müşterisi olarak yaptığınız tüm banka işlemlerinizi, telefon bankacılığı sayesinde oturduğunuz yerden yaparak hem zamandan kazanç sağlayabilirsiniz hem de bankaya gitme derdi yaşamazsınız. Fatura ve bankacılık işlemleri başta olmak üzere diğer tüm işlemlerinizi Ziraat Bankası telefon bankacılığı 0850 220 00 00 üzerinden hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız yatırımlarınız için de bu numarayı arayarak bilgi alabilir ve en doğru yatırımları yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon  Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

Günden güne gelişen teknoloji sayesinde artık bankacılık işlemleri de sanal aleme taşınmış durumda. Bu konuda son 5 yılın en hızlı büyüme oranına sahip olan Ziraat Bankası mobil telefon bankacılığı, en üst düzey hizmet kalitesi sayesinde müşterilerinin sorunlarına anında çözüm üretiyor. Ziraat Bankası mobil bankacılık ile yapabileceğiniz bazı işlemler şu şekildedir;

 • Bankaya yaptığınız kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Kredi kartı ve banka kartınız için yeni şifre belirleyebilir, daha önce belirlediğiniz şifreyi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
 • Kartınızın çalınması durumunda, bankadan kartınızın iptal edilmesi için talepte bulunabilirsiniz.
 • Mevduat hesabınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz.
 • Borç taksitlerinizi dilediğiniz gibi belirleyebilir, var olan borç miktarınızı ve borç ödeme sürenizi öğrenebilirsiniz.
 • Kredi ve kredi karşı başvurusu yapabilirsiniz
 • Yaşadığınız her türlü banka problemlerini, özel müşteri temsilcileri ile bire bir görüşerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Tüm bu işlemlerin yanı sıra, daha birçok bankacılık işlemini en kısa sürede gerçekleştirmek için Ziraat Bankası telefon bankacılığı 0850 220 00 00 numaralı hattı arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle, yaşadığınız önemli bankacılık sorunlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmanız için özel müşteri temsilcileri ile görüşerek hızlıca halledebilirsiniz. Ayrıca tüm bunların yanı sıra kart başvurusu yaptığınızda kartınız gelene kadar, tüm para çekme ve yatırma işlemlerinizi telefoton bankacılığı üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Kendi hesabınıza para yatırabildiğiniz gibi, farklı kişilerin hesabına da kolayca para aktarabilirsiniz. Başka hesaba para aktarmak için havale, EFT gibi işlemleri telefon bankacılığı üzerinden güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Okunmalı : Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Banka tarafından mail adresinize gönderilen özel fırsat ve kampanyalardan hızlı bir şekilde faydalanmak için online başvuru yapabilir ve bu konu hakkında tüm detayları da yine telefon bankacılığı üzerinden öğrenebilirsiniz. Katıldığınız kampanyaların takibini sürdürürken sorun yaşarsanız, bu sorunları telefon bankacılığı ile çözüme kavuşturmanın yanı sıra mail adresinize gelen ekstreler için de 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası mobil bankacılığı arayarak bilgi alabilirsiniz. Özellikle ekstreler hakkında bilgi vermek için banka şubelerinin yavaşlığı, müşterileri bu konuda mobil bankacılığa daha çok yönlendiriyor. Mobil bankacılık ile yapacağınız her türlü işlem, banka şubelerine giderek yapacağınız işlemlerden daha hızlı bir şekilde yapılacak ve zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezi

Kredi kartı limitini artırmak isteyen müşteriler, telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı limiti artırma talebinde bulunarak kartlarının limitini dilediği gibi artırabilirler. Ancak kredi kartı limiti artırma işleminin sonuçlanması kısa bir zaman alabilir. Ardından konu hakkında sizi bilgilendirmek üzere tarafınıza SMS ya da mail iletisi gönderilir. Eğer kredi kartı limitinizi kullanamıyor, yani kredi kartınızla işlem yapamıyorsanız en kısa sürede telefon bankacılığını arayarak durumu anlatabilir ve soruna çözüm bulunmasını talep edebilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz tüm işlem ve sorunlarınızı 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası Müşteri hizmetlerine de aktarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. esra dedi ki:

  Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arıyorum. Cevap vermiyorlar.

  1. Aydın Turan dedi ki:

   Esra hanım sesli yanıt sistemi sizi karşılıyor. Burada 2-5-0 tuşlarsanız canlı bağlantı kurulabilir.

 2. Kerim Tekan dedi ki:

  Ziraat Bankası çağrı merkezini aradım. Sayenizde hemen müşteri temsilcisine bağlandım.

 3. Metin dedi ki:

  Müşteri hizmetlerini cep telefonundan arasam ücret yazar mı?

  1. Aydın Turan dedi ki:

   Metin bey 444 lü numaralar hat paketinize bağlı olarak ücretlidir. fakat 850 li ile başlayan numaralar için ücret ödemesi yapmıyorsunuz. Fakat yine de bu durumu hattınızın bağlı olduğu GSM şirketinden öğrenmek gerekir.

2