Kredi Almanın Yolu

Ziraat Bankası 4747 SMS Başvuru Ücretlimi

10.05.2020
2.036
Ziraat Bankası 4747 SMS Başvuru Ücretlimi

Ziraat sms bankacılığı, çok çeşitli bir müşteri profiline sahip olan Ziraat Bankasının, müşterilerine sunduğu yeni bir bankacılık servisidir. Bu servis üzerinden müşteriler 7/24 bankaya ulaşabilmektedirler. Hesap bakiyesi, hesap hareketleri hatta döviz kurları ile ilgili bilgileri 4747 numarasını kullanarak Ziraat Bankası sms kanalı yoluyla öğrenebilmektedirler.

 Genel olarak, Ziraat bankası 4747 servisine gönderilen smslerden ücret talep etmemektedir. Bu servis, ek ücret talebinde bulunmamakla birlikte, servise gönderilen her sms, müşterinin kullanmakta olduğu operatör üzerinden 1 sms bedeline denk gelmektedir. Yani, müşterinin o anda kullanmakta olduğu sms paketinden 1 sms, 4747 servisini kullandığında düşülecek ve harici kullanım ücreti olan 0,45 kuruşluk sms bedeli alınmayacaktır.

 Banka yad a operatörlerden kaynaklı problemlerden dolayı ücret kesintisi yapıldığında ise, Ziraat Bankası’na yapılan her müşteri şikâyeti dikkate alınarak, hızla çözüme kavuşturularak müşteri mağduriyeti ortadan kaldırılır ve müşteri memnuniyeti sağlanır.

SMS Bankacılığı Üzerinden Yapılabilen Kart İşlemleri

Ziraat sms bankacılığı özellikle eski ve hali hazırda akıllı telefonu bulunmayan ya da mobil veya internet bankacılığı kullanımlarında sorun yaşayan müşteriler için kurtarıcı niteliği taşımaktadır.

Mobil ya da internet bankacılığı üzerinden görüntülenebilecek her türlü kart bilgisine sms bankacılığı aracılığıyla ulaşılabilmektedir. Bank kart Genç başvurusu, kredi kartı güncel limiti, kredi kartı ekstre bilgileri, Bank kart başvurusu gibi pek çok kart işlemi rahatlıkla sms kanalı üzerinden yapılabilmektedir.

SMS Bankacılığı Üzerinden Yapılabilen Hesap İşlemleri ve Diğer İşlemler

Ziraat sms bankacılığı müşterilerine İban numarası sorgulama, hesap numarası öğrenme, hesap hareketleri, hesap bilgileri, güncel hesap bakiyesi sorgulama işlemlerini yapabilme imkânı tanıdığı gibi, OGS etiketi bakiye sorma ve bakiye yükleme, döviz ve fonla hakkında bilgi edinme ve genel bakiye sorgulama imkânı da verir.

Ayrıca, sms bankacılığı üzerinden, müşteriler tüketici kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, kredili mevduat hesabı, başvurusu yapabildikleri gibi, harçlık avans hesap sahipleri, bu hesabın bakiye sorgulamasını da sms bankacılığı üzerinden yapabilmektedir. Gönderilecek sms çeşidine bağlı olarak istenen bilgiler değişmekle birlikte, sms gönderilecek olan numara 4747 olarak sabit kalmaktadır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.