Kredi Almanın Yolu

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı 0850 222 0 444

17.12.2021
549
Yapı Kredi Telefon Bankacılığı 0850 222 0 444

Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, tüm bankacılık işlemlerini telefon üzerinden gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar, Yapı Kredi Bankasının özel olarak geliştirdiği telefon bankacılığı hizmeti banka müşterilerine özel olarak ücretsiz sunmaktadır. Günün 24 saatinde kesintisi olarak ulaşabileceğiniz 0850 222 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığı ile mesai saati derdi olmadan tüm bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Üstelik işlemleri yaptırmak için hafta içini beklemenize gerek yok. Yapı Kredi telefon bankacılığı ile hafta sonu da sınırsız destek ve işlem hakkına sahipsiniz. Yani, Yapı Kredi Bankası müşterilerine 7 gün 24 saat sınırsız işlem hakkı sunuyor.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

Yapı Kredi Bankasının müşterilerine özel olarak sunduğu bu hizmet sayesinde sesli yanıt sistemi üzerinden hesabınız hakkında bilgi alabilir, her türlü kredi kartı işlemi gerçekleştirebilir, TL hesabınız ve Döviz hesabınız arasında para transferi sağlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilere özel olarak sunulan borsa repo ve diğer tüm yatırım araçlarınız için tüm gün kesintisiz olarak hızlı işlem yapabilirsiniz. Türkiye’de ilk kez Yapı Kredi tarafından kullanıma sunulan ses tanıma özelliği ile gerçek zamanlı hisse senetlerinizi, döviz kurlarını, yatırım fonundaki fiyat değişikliklerini, yerli veya yabancı para cinsi üzerinden gerçekleştireceğiniz vadeli mevduat hesap işlemlerinizin faiz oranları bilgisine de 0850 222 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığı üzerinden ulaşabilir, hızlı işlem yapabilir ve konu ile alakalı tüm soruların cevabını öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Telefon bankacılığını kullanarak tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmeyi hedefleyen kişiler bu sayede, iki farklı hesap arasında para transferi, başka hesaba havale işlemi, döviz alım ve satım işlemi, yatırım fonu alım satım işlemleri ve her türlü hisse senedi alım satım işlemlerini 7 gün 24 saat boyunca dilediği gibi gerçekleştirebilecek. Ayrıca müşterilerin, EFT işlemleri için sabah 9:00 ile 16:45, fatura ödeme işlemi yapmak isteyenlerin, gümrük vergisi ödemek isteyenlerin, SSK ödemesi ve Vergi ödeme işlemi yapmak isteyenlerin ise 00:00 ile 21:00 saatleri aralığında işlem yapmasına izin veriliyor.

Okunmalı : Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yapmak istediğiniz işlemler için Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı tarafından belirlenen bazı işlem limitleri mevcuttur. Bu işlem limitlerini sıralamak gerekirse;

  • EFT işlemleri için belirlenen maksimum limit 300.000 TL
  • Havale işlemleri için belirlenen maksimum limit 300.000 TL
  • Hisse senedi alımı ve satışı için belirlenen maksimum limit 7 milyon TL
  • Döviz alım satımı için belirlenen maksimum limit 150.000 USD
  • SSK ödemeleri için belirlenen maksimum limit 100.000 TL
  • Kredi kartı ödemeleri için belirlenen maksimum limit 100.000 TL
  • Cep telefonu TL yüklemeleri için belirlenen maksimum limit 1000 TL
  • Kredi kartından cebe para transferi için belirlenen maksimum limit 10.000 TL
  • Her bir fatura ödemesi için belirlenen maksimum limit 100.000 TL

Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi

Müşteriler için belirlenen maksimum limitler dahilinde yapacağınız tüm işlemler için 0850 222 0 444 Yapı Kredi telefon bankacılığını hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Banka şubesine gelmenize gerek kalmadan, telefon üzerinden de hızlı bir şekilde banka işlemlerinizi yapmanızı sağlayan Yapı Kredi Bankası, bu alandaki üstün başarısından dolayı birçok kez Çağrı Merkezi Ödülleri alarak gösterdiği hizmetin sonsuz kalitesini de bizlere kanıtlamış oldu.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.