Kredi Almanın Yolu

Yapı Kredi POS Destek Hattına Direk Bağlanma Yardım Alma

Yapı Kredi POS Destek Hattına Direk Bağlanma Yardım Alma

Yapı Kredi POS Destek Hattı Müşteri Numarası olan 444 0 448 ile 0 850 222 0 448 numarayı aradıktan sonra Yapı Kredi POS cihazları hakkında gerekli teknik desteği alabilirsiniz. Banka üye iş yerlerine bu hizmeti mesai saati kavramı gözetmeksizin vermeye devam ediyor.

Bireysel bankacılık ve ticari bankacılık alanında hizmet veren Yapı Kredi hizmetlerini çeşitlendirerek müşterilerine en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunmak için yoğun çaba sarf ediyor. Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu çok çeşitli hizmetler arasında en dikkat çekeni ise POS cihazı hizmeti vermesidir. Banka verdiği bu hizmetin yanında destek hattı da sunuyor. Bu anlamda ihtiyacı olan üye iş yerlerinin istediği zaman diliminde 444 0 448 Yapı Kredi Pos Destek Hattı ile iletişime geçmesi  mümkün.

Yapı Kredi Pos Cihazları Destek Hattı

Yapı kredi Bankası başta bankacılık hizmetleri EFT, havale, çek senet gibi ticari işlemlerini en hızlı şekilde müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Banka işlem kolaylığı açısından sunmuş olduğu POS cihazı kullanımı ile müşterilerine büyük fırsat kapıları açarken aynı zamanda tahsilat kolaylığı sağlar. Hem işyerleri hem de kredi kartı kullanıcıları için bankanın sunduğu hizmetler sektörde ilk sıralarda gelmektedir.

Okunmalı : Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

7/24 Destek Yapı Kredi Pos Müşteri hizmetleri

Banka sunmuş olduğu POS cihazına aynı zamanda destek hizmeti sağlamaktadır. Bankanın POS cihazını kullanan üye işyerleri yedi gün 24 saat cihazla alakalı tüm sorulara anında yanıt bulabilir, problemlerini kısa süre içerisinde çözebilir, tek yapılması gereken banka ile iletişime geçmektir.

Yapı Kredi POS’u kullanan çok sayıda üye işyeri bulunduğundan, POS hizmeti veren bankalar arasında Yapı Kredi Bankası ilk sırada gelmektedir. Banka müşterisinin çokluğu ve sunmuş olduğu kaliteli hizmetler nedeniyle POS cihazlarının sorunları için ayrı bir birim oluşturularak Yapı Kredi POS Destek Hattı Birimi kuruldu.

Yapı Kredi POS Destek Hattı Numaraları

Banka yedi gün 24 saat müşterilerine destek verebilmek için iletişim numarası üzerinden irtibata geçmesi için müşterilerini bilgilendirerek bazen online destek bazen de teknik destek sağlıyor. Burada yapılması gereken bankanın paylaşmış olduğu arıza destek birimi iletişim numarası 444 0 448  ve 0850 222 0 448 numarasını arayıp talepte problemleri etmek.

Bankanın 444 0 448 numaralı POS Destek Birimini 7 gün 24 saat arayarak bilgilendirme yapılabilmektedir ve müşteri temsilcisi POS Cihazları sorunlarına anında çözüm üretmeye çalışmakta eğer online destek ile problem giderilebiliyorsa çözüm işlemi online yapılır, eğer online destek problemi çözmüyorsa iş yerine teknik ekip gönderilerek POS Cihazlarına sorunlarına çözüm üretilmeye çalışılmaktadır.

Kullanıcılar destek hattının iletişim numarasını arayarak arıza bildirimi gün sonu işlemleri genel sorunlar, arıza bakım, teknik servis destekleri ve POS cihazı başvurusu gibi talep ve isteklerini de iletebilmektedirler. Yapı Kredi Bankasına başvuru yapmak ve POS cihazı almak isteyen kişilerin bu numarayı kullanarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Yapı Kredi POS Arıza Bildirimi

Yapı Kredi Bankasında üç farklı POS cihazı bulunmaktadır; şahıs firmaları için POS Cihazları, ticari firmalar için POS cihazları ve sanal POS cihazlarıdır. Ayrıca bankanın internet sitesi üzerinden de POS Cihazı hakkında detaylı bilgi alınabilir ve başvuru yapılabilir. Hatta internet sitesinden post cihazları için destek alınabilir ve problem çözülebilir. Yapı Kredi POS destek hattı sadece 444 0 448 li iletişim numarası ile değil internet sitesi üzerinden de destek sağlanmaktadır. Kullanıcılar tercih ettikleri destek biriminden internet sitesi üzerinden yada destek hattından hizmet alabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası hizmetlerini sadece POS Cihazı ile sınırlamaz, diğer alanlarda hizmetlerine devam eder. Bireysel bankacılıkta; havale, EFT, ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi hizmetlerin yanında kredi kartı, ticari kredi kartı ve vadesiz mevduat hesabı, vadeli mevduat hesabı işlemleri ile de hizmet vermektedir. Ticari bankacılıkta ise bireysel bankacılığı ilave olarak POS Cihazı, Çek ile ödeme işlemleri, senet tahsilatı, ticari kredi ve teminat mektubu hizmetleri ile fatura ödeme hizmeti ve fatura tahsilatı hizmetleri vermektedir. Kısaca bankacılık hizmeti alanındaki bütün hizmetleri eksiksiz hızlı bir şekilde sunan Yapı Kredi Bankasının POS Cihazını kullanmak kredi kart sahiplerine bir ayrıcalık tanımaktadır.  Kullanım sayısı fazla olması nedeniyle Yapı Kredi POS cihazı kullanan işyerleri daima geniş bir ödeme alanına sahiptir.

Yapı Kredi POS Komisyon Oranları

Yapı Kredi Bankası üye iş yerlerine komisyonlu ve komisyonsuz olarak POS cihazı hizmeti vermektedir. Bu hizmeti alırken kişinin kendi ticari işleyişine ve hesap hareketlerine göre paket alması gerekir. Komisyonsuz ve Komisyonlu olarak verilen paketler ise 1.500 TL, 3.000 TL, 5.000 TL, 10.000 TL, 20.000 TL ve 30. 000 TL olarak değişiklik gösterir. POS paketleri sayfasını ziyaret ederek gerekli bilgiyi de edinebilirsiniz.

Yapı Kredi POS Kullanıcı kodu ve parola işlemleri

Yapı Kredi Bankasına bağlı olarak üye iş yeri konumunda olan kişiler POS cihazları ile birlikte bir kod ve parolaya sahip. Bu sahip oldukları ile birlikte Yapı Kredi POS cihazları ve ayarlarını yapabiliyor. Kullanıcı kod iki harf ile müşteri numarasından oluşur. İlk giriş sonrası ayarlar menüsünden isterseniz bu kodu değiştirebiliyorsunuz. Yada parolanızı unutmuşsanız 444 0 444 numarayı arayıp 4 numarasını tuşladıktan sonra da destek alabiliyorsunuz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.