Kredi Almanın Yolu

Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Sorgulama Öğrenme

01.01.2020
547
Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Sorgulama Öğrenme

Hesap sahibi olan gerçek ve tüzel kişiliklerin hesaplarına ait hareketler ile bakiyelerini sorgulama olanakları bulunuyor. Bu anlamda sorgulamalar farklı ilerleyebiliyor. Kişi sorgulama amaçlı olarak Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme işlemini seçiyorsa burada da atacağı bir kaç adım bulunuyor.

Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Sorgulama

Tüm finans kuruluşlarında olduğu gibi Yapı Kredi Bankasında da hizmet ve sorgulama işlemlerinin başını SMS çekiyor. Bu durum için zorunluluk bankada kayıtlı olan telefon ile mesaj gönderilmesidir. Yapı kredi bankasında SMS ile hizmet almak isteyen kişiler öncelikli olarak Akıllı Asistan talimatı veriyor.  Bu talimat sonrası ise Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme işlemi için BKHESAP yazdıktan sonra hesap bankamatik kartınızın son dört hanesini yazın ve 4440 a mesaj gönderin. Bu mesaja banka yine SMS ile kısa süre içinde cevap veriyor ki burada bakiyenizi de öğrenmiş oluyorsunuz.

Yapı Kredi ATM’sinden Hesap Bakiyesi Öğrenme

Yapı Kredi Bankası şubelerinde bulunan hesaplarınızı sorgulamanız için birden fazla yol bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Yapı Kredi ATM leri ile oluyor. Burada bankamatik kartınız ile giriş yaparak hesabınızla ilgili hareketler, bakiyesi ve ek hesap bilgileri gibi hususlara ulaşım mümkün.

Yapı Kredi müşterilerine hesap bakiyesi sorgulama işlemleri için faydalı olması açısından birde Para Durumum hizmeti sunuyor. Bu hizmetin aktif hale getirilmesi sonrası kişi bankacılık hizmetlerini alabiliyor. Bu hizmetin aktif hale getirilmesi için yapı kredi bankasının resmi internet sitesi üzerinden yada Yapı Kredi Mobil ile giriş yapmanız yeterli oluyor.

Müşteri Hizmetlerinden Bakiye Öğrenme

Kişiler çok istemediği bir alternatif yol olan müşteri hizmetlerinden de bakiye öğrenebiliyor. Burada istenmemesinin nedeni ise canlı bağlantının sağlanamaması. Fakat bilinmesi gereken bu hizmetin alınması adına canlı desteğe bağlanmak zorunda olmadığınızdır. Telesekreter sizi dijital yollardan yapı kredi hesap bakiyesi öğrenme açısından gerekli adımları attırıyor.

İşitme Engellilerin Bakiye Sorgulaması

Dijital yönden ileri seviyede olana Yapı Kredi Bankası bu anlamda gerekli tüm arge çalışmalarına hız vermiş durumda. Bu anlamda da işitme engelliler için gerekli adımları atan banka onlinechat sistemini kurdu.  Bu sistem sayesinde kişi banka şubesine gitmeden telefon bankacılığını kullanmadan tüm bankacılık hizmetlerini alabilme imkanı veriyor.

Bankacılık hizmetlerinden birisi olan hesap bakiyesi öğrenme işlemi en kola internet bankacılığı ile mobil banka şubesi üzerinden yapılabiliyor. Fakat kişiler bu hizmeti almak zorunda değil. Bu nedenle internet bankacılığından uzak olan kişiler için de banka gerekli sorgulama imkanlarını veriyor. Bu imkanlar çerçevesinde Yapı kredi hesap bakiyesi öğrenme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.