Kredi Almanın Yolu

Yapı Kredi Çalışan Vadeli Hesap Özellikleri

Yapı Kredi Çalışan Vadeli Hesap Özellikleri

Çalışan Vadeli Hesap Yapı Kredi Bankasının talepte bulunan müşterilerine hesabındaki para için gecelik mevduat faizi kazandıran bir bankacılık ürünüdür. Sık sık reklamlara konu olan bu hesap ne olduğu hakkında bilgi edinmek isteyenler için küçük bir bilgiledirme yapmak istedik.

Para Kazanmanın Yolu Çalışan Hesap

Yapı Kredi Bankası özel bankalar arasında en çok teknolojiye ve Arge çalışmalarına yatırım yapan bankalar arasında bulunuyor. Para kazanmanın bankacılık sektörü açısından olmazsa olmazı mevduat kazanımı için farklı alternatifler sahneye çıkıyor. Bunlardan birisi de para sahiplerin hesaplarındaki paraı çekenin önüne geçmek. Gerçek tüketicilerin geneli bankada para bulundurmak istemez. Bu durumun farklı nedenleri olsa da bankalarda bu gibi müşterilerin parasının bankada kalması açısından farklı kampanyalara el atar. Yapı Kredi Çalışan Hesap bu kampanyalardan birisidir.

Gündelik banka işlemlerinizi oluşturan para çekme, yatırma, fatura ödeme, EFT ve havale yapma hizmetine devam eden banka kişiye hesabındaki parayla gecelik faiz kazandırma yoluna gidiyor. Elbette tüketici olarak önce bu hizmetin alınması için başvurması gerekiyor. Başvuru ile paranız size kazandırmaya başlıyor.

Çalışan Vadeli Hesap Özellikleri

  • Gecelik faiz ile paranız kazanır.
  • Hesabınıza para yatırma çekme yapabilirsiniz.
  • Bu hesap üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • Hesap hareketlerinizi inceleyebilirsiniz.

Çalışan Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Çalışan hesap  ile para kazanabilmek için hesabınıza tanımlama yapmanız gerekiyor. Bu tanımlama işlemi başta banka şubeleri olmak üzere internet ve mobil bankacılıktan, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ile çalışan hesap tanımlamasını yaptırabilirsiniz.

Çalışan Hesap Mantıklı mı?

Vatandaşların çoğu bankada TL bazında parası olsa bile yatırım hesaplarına bağlamıyor. Sadece güvencede olması için parasını bekleten kesimden bahsetmek mümkün. İhtiyacı olmayan ve harcamayan tüketicinin hiç olmazsa gelir olması açısından bu hesabı kullanması çok mantıklı bir adım olur. Yani sonuçta hesapta nasıl olsa duracak olan paranız size kazandıracaktır. Bu aşamada küçük tutarlarda olsa risksiz kazanç adına çalışan hesap mantıklı olur.

Çalışan Hesap Ekstresi

Çalışan hesap hareketleri de incelenebilen hususlar arasında bulunuyor. Ne kadar paranız bu hesaba aktarılmış, ne kadar kazanç sağlamışsınız, çekmiş olduğunuz paralar gibi tüm hareketlere ulaşım mümkün.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.