Kredi Almanın Yolu

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvuru, Sorgulama Nasıl Olur?

05.11.2020
793
Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvuru, Sorgulama Nasıl Olur?

Vatan Bilgisayar güncel olarak 54 ilde 143 mağaza ile milyonlarca tüketici hizmet vermektedir. Teknoloji mağazası olan Vatan Computer uygun fiyatları ve şartları ile alım için talep görürken aynı zamanda kredili satış imkanlarına da sahip. Bu aşamada alım yapmak isteyen tüketici vatan kredi başvurusu yapabilir dilediğinde de bu başvuruyu sorgulayabilir. Vatan Bilgisayar Kredisi Fibabanka aracılığıyla sunulan bir hizmet.

Fibabanka Müşterisi Olmayanların Vatan Kredi Başvurusu

Faaliyette bulunan Vatan Bilgisayar mağazaları ile internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler için avantajlı ödeme imkanını Fibabanka Vatan Kredi alışveriş kredisi olarak sunuluyor. Krediye başvurunuz için internet sitesinde istediğiniz ürün seçerek sepete ekliyorsunuz. Daha sonra sepete giderek üç aşamada alım imkanı bulduğunuz bu ürün için Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisine başvuru yapıyorsunuz. Burada başvuru sonrası onay ile bir banka şubesine giderek kredinizin alımını sonuçlandırıyorsunuz. Ödemesi yapılan ürün de size kargo yoluyla geliyor.

Banka Müşterisi Olmayanlara Sözleşme Kurye İle Gönderiliyor

Banka şubesine gitmek istemeyenler için ürün bedeli olan kredi başvurusu formu ile onay sonrası sizin kredi sözleşmeniz bankanın kuryesi aracılığıyla sizlere gönderiliyor. Burada sözleşmenin imzalanması ile iadesi sonrası da kredinizi kullanmış oluyorsunuz.

Fibabanka Müşterisi Olanların Vatan Kredi Başvurusu

Ürün alımında sepetinize eklediğiniz ürünü ödeme aşamasında Fibabanka Kredisi İle Öde seçeneği ile ilerliyorsunuz ve sipariş onayı ile bankanın kredi başvurusuna yönlendirilmiş oluyorsunuz. Açılan formun doldurulması ile kaydet butonu sonrası değerlendirme otomatik oluyor, sonra size kredi seçenekleri sunuluyor. Buradan seçim yaptıktan sonra da kredi sözleşmeniz karşınıza geliyor ve bunu inceliyor ve sonrada kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Tüm bu işlemler bittikten sonra da krediniz ürün bedeli olan Vatan Bilgisayar hesaplarına aktarılırken ürününüzde kargoya size verilmek üzere teslim ediliyor.

Vatan Bilgisayar Kredi Vadesi

Vatan Computer mağazası ve internet sitesinden alacağınız elektronik alışverişlerini ödenmesi için vatandaşa kolaylık olması amaçlı olarak Fibabanka ile anlaşan firma bizlere 3,6,10 ve 12 ay vadelere kadar taksitli faizsiz kredi imkanı sunuyor. Yani masraf kesintisi haricinde sizlere faizsiz taksitli ödeme olanakları sunuyor ki bu peşin fiyatına alınıyor denecek kadar uygun oluyor.

Fibabanka Vatan Kredi ve şartları ile diğer hususlarda bilgiyi dilerseniz Fibabanka telefon bankacılığı olan 444 88 88 numarayı arayarak ta alabiliyorsunuz. Almış olduğunuz ürün için bankadan kullanacağınız kredinin geri ödemeleri ise Mobil ve İnternet Bankacılığı, Çağır Merkezleri ile şubelerden yapılabiliyor.

Vatan Bilgisayar Kredi SMS Başvurusu

Vatan kredi başvurusunu SMS ile yapabilme imkanınız da bulunuyor. Bu hizmet için VATAN boşluk TC numaranızı yazdıktan sonra 3422 ye mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Başvuruyu bankanın dijital sistemi alıyor, değerlendiriyor ve sizlere de yine mesaj yoluyla bilgi veriyor. Onay mesajı ile birlikte de sizler Vatan Bilgisayar mağazasına giderek ürününüzü alıyorsunuz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.