Kredi Almanın Yolu

Vakıfbank Sky Limit Özellikleri

26.12.2019
6.483
Vakıfbank Sky Limit Özellikleri

Vakıfbank’ın son günlerde medyaya yansıyan reklamları arasında bulunan sky limit kişinin ihtiyacına binaen hazır tutulan bir kredi limitidir. Burada müşteriye tanımlanan bir hazır krediden söz etmek mümkündür. Kişi burada kendisine tanınan limit doğrultusunda kredi muhasebesini kendisi yapar ve sunulan ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve KMH hesabı olarak tanımlayabilir.

Vakıfbank Mobil Sky Limit Kullanımı

Sky Limit başvurusu hesabınızın olduğu yada ilk kez açacaksanız bir vakıfbank şubesi üzerinden yapabiliyorsunuz. Bu başvuru onaylanması halinde kişinin gelirine göre bir limit belirlenir. Bu limit sayesinde kişinin hesabına tanımlanan sky limit bankacılık ürünleri sayesinde aktarılıp kullanılma imkanı veriliyor. Bu limitlerin belirlenmesinde kişi Vakıfbank Mobil bankacılık ürününü kullanabiliyor. Bunun için ise menünüz başvurular ve sky limit işlemleri adımları ile gerçekleştiriliyor.

Sky Limit Başvurusu Banka Şubesinden

Sky Limit ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için tek şart banka şubesinden başvuru ve sonrasında onaylanmasıdır. Onay sonrası ise kişi istediği zaman diliminde kendisine belirlenen limit dahilinde Vakıfbank Mobil sayesinde kullanabiliyor.

Sky Limit Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Vakıfbank Sky limit için daha ayrıntılı bilgi almak isteyen kişiler Vakıfbank Çağrı Merkezini arayarak öğrenebilir. Arayacağınız numara 0 850 222 0 724. Bu numarayı aradıktan sonra hızlı bağlantı sağlayabilmeniz için ise sesli yönlendirme sisteminde sesli olarak Sky Limit demeniz yeterli oluyor.

Sky Limit Onayı

Bankacılık ürünlerinin kullanımında karşımıza kredi notu çıkıyor. Finansal Sorunlar yaşayan bir tüketici değilseniz banka genel olarak kredi başvurularında olduğu gibi sky limit başvurusu da onaylanıyor. Bu anlamda sorun yaşamazsınız. Vakıfbank Sky limitinin belirlenmesinde tüketici dağılımı yapıyor olsa da kişiye tanımlanan vakıfbank bankomat bankanın kredili mevduat hesapları arasında. Bu hesabın onaylanması da sizin kredi bilitenize bağlı olarak yapılan işlemler arasında bulunuyor.

Sky Limit Faizleri

Burada belirlenen limit dahilinde kişi kullanımını dağıtıyor. Bu anlamda dağıttığı limit kredi kartı için faiz oranı farklı olurken, ihtiyaç kredisi için ve kmh hesabı için de faiz oranı farklı oluyor. Bu anlamda sizlere tek bir faizden bahsetmek yanlış olacaktır. Vakıfbank Bankomat bankanın KMH tanımında isimlendirilmiş. Bu hesap sayesinde bir çok ödemelerinizi yaparken aynı zamanda para aktarımını da gerçekleştirmiş oluyorsunuz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.