Kredi Almanın Yolu

Vakıfbank Ek Hesap Limiti Artırma SMS İle Başvuru

02.01.2020
4.979
Vakıfbank Ek Hesap Limiti Artırma SMS İle Başvuru

Vakıfbank’ın müşterilerine sunduğu kredili mevduat hesabı limiti zaman içerisinde yetmeyen bir tutarlara sahne oluyor. Bu durumda kişi sahibi olduğu limiti artırma yoluna gidebilir. Bu anlamda Vakıfbank KMH Ek Hesap limiti artırma talebinizi farklı yollardan yapabilirken en kolay yol SMS ile başvuru ile de yapılabiliyor.

SMS İle KMH Limiti Artırma

Vakıfbank’ın müşterisine ek hesap olarak tahsis ettiği hesabına bağlı kredili mevduat hesabı limitini artırmak için EKH yazın boşluk bırakın TC numaranızı yazın boşluk bırakın ve talep edeceğiniz KMH limitini yazdıktan sonra 5724’e mesaj gönderin. Bu limitin artırılmasında kullanacağınız diğer alternatif yollar ise şu şekilde;

  • Vakıfbank Mobil Bankacılık üzerinden giriş yaparak hesaplar üzerinde KMH limiti artırma talebinizi dijital yoldan yapabilirsiniz. Burada başvur ile oluşan sağlıklı koşullar sizin limitinizin anlık olarak artacağı anlamına gelir. Limit artırımında sizin geliriniz, hesabınıza aylık giriş e çıkış durumları ve sizin borçlarınıza ne kadar sadık olduğunuz durumların bakılır.
  • Banka Şubesi ile isterseniz kendiniz sözlü olarak bu talebinizi yerine getirebilirsiniz. Burada talep ile oluşan koşullar değerlendirilir ve uygun görülmesi halinde bir dilekçeniz ile imzanız alınarak sözçkonusu limit artırma talebiniz yerine getirilir.
  • Telefon Bankacılığı sizin limit artırma talebinizi iletebileceğiniz bir başka yol. Bu anlamda aramanız gereken telefon numarası 0 850 222 07 24. Buradan sesli yanıt sistemini takip ederek canlı destek hattına bağlanın. Güvenlik aşaması sonrası KMH limit artırma talebinde bulunun. Burada yine yapıla değerlendirme sonrası uygun şartların oluşması sizin limitinizin artması anlamına gelecektir.

Vakıfbank Ek Hesaba Başvuru Nasıl Yapılır?

Öncelikli en pratik yol yine SMS yoluyla yapılandır. Bu KMH Başvuru işlemi için yine KMH yazın TC numaranızı yazın, istediğiniz limiti yazın ve 5724 e mesaj gönderin. Bunun yanında ATM den KMH başvuru için diğer işlemler menüsünden, başvuru, ek hesap talebi sayfasından da talebinizi iletebiliyorsunuz. Vakıfbank Ek Hesap başvurusunda diğer yollar ise internet bankacılığınız, banka şubesi ve Telefon Bankacılığı ile oluyor.

Okunmalı : Vakıfbank Sky Limit Özellikleri

İnternet bankacılığı üzerinden Vakıfbank Ek Hesap başvurusu yapılması halinde teknik olarak tüm sözleşme ve protokoller kişini mailine gönderiliyor. Bu anlamda banka şubesine gitmeden de ek hesap tanımı yapılmış oluyor. mailinden çıktı alamayan kişiler bunun fiziken çıktısını isterse bir banka şubesini ziyaret ederek isteyebiliyor.

Vakıfbank Ek Hesap İle Neler Yapılır?

Vakıfbank Ek Hesap sayesinde kişi istediği zaman nakit para çekimi yapabilirken, günlük düzenli olarak kullandığı ürünlerin faturası olan elektrik, telefon, su gibi ödemelerini otomatik talimat ile yapabiliyor. Bunun yanında para gönderimine konu olan EFT ve Havale işlemini de yine ek hesapta bulunan limitiniz doğrultusunda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Başvuru Nasıl Yapılıyor

Vakıfbank KMH kullanımı sonrası hesaba para girişi ile borcunuz ödenmiş oluyor ve limitinizde ödediğiniz borç tutarı kadar artmış oluyor. Bu avantajlardan yararlanmak adına kimliğiniz ve gelir belgeniz ile banka şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Başvuruda İstenilen Belgeler

Vakıfbank KMH başvurusunda gelir belgesi istenmektedir. Bu anlamda özel sektörde çalışan kesim SGK hizmet dökümünü, son aldığı maaşa ait bordrosunu yada gelir belgesini gösterir maaş yazısını ibraz etmeli. Kamu çalışanları ise Maliye Bakanlığı onayla bir maaş bordrosu ile başvuru yapabiliyor. Emekli kesimin başvurusunda gelir belgesi için banka onayla maaş ektresi yeterli olurken şirket ortakları için gelir vergi levhası, yıllık gelir beyannamesi, ticaret sicil gazetesi gibi talepler oluyor. Rantiyeler için ise kiraya ait tapu belgesi, kira kontratları, banka hesap ekstresi gibi hususla talep ediliyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.