Kredi Almanın Yolu

Turkcell Paycell Kart Nedir Nasıl Kullanılır?

15.06.2020
390
Turkcell Paycell Kart Nedir Nasıl Kullanılır?

Paycell kredi kartlarınızla yapabileceğiniz bütün alışverişlerin ve hareketlerin daha güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. Paycell bir ödeme türü olarak bilinmektedir. Turkcell’in Paycell olanağından Turkcell’in anlaşma yapmış olduğu her türlü alandan faydalanabilirsiniz. Paycell hakkında şunu bilmelisiniz ki kullanım bilgileriniz ve sizin kimlik bilgilerinizin kimse ile paylaşılmaz ve bu bilgiler gizli tutulur. Paycell’i kullanabileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. Bunların başında Turkcell’in anlaşma yapmış olduğu kurumlar, mobil uygulamalar, akaryakıt istasyonlarında ve web sitelerinde kullanabilirsiniz. Aynı zaman da Turkcell hattınızla ilgili ödeme yapacağınızda ya da Turkcell’in internet üzerinden alışveriş yapacağınız da Paycell’i kullanabilirsiniz.

Paycell’de İşlemler Güvenli mi?

Paycell ile yaptığınız işlemler oldukça güvenli bir duvara sahiptir. Sertifikalı bir yöntem ile bilgileriniz korunmaktadır. Kaldı ki bu konuda gerekli bilgiye sahip bir alt yapı ile çalışılmaktadır. Bu alt yapı da yerli ve yabancı bir kadro bulunur. Bu kadro hem Turkcell kullanıcılarının hem de diğer operatör kullanıcısı olup Paycell kartını kullanmakta olan kişilerin kullanıcı olsun ya da olmasın bilgileri güvence altında tutulmaktadır. Bu konuda güvenebileceğiniz bir Paycell kart durumu söz konusudur.

Paycell Kartında Bulunan Limit Bilgisi

Bu konuda Paycell kullanıcıları bir limit ile sınırlandırılmamıştır. Sadece firma açısından bir kısıtlama belirtilmiştir. O yüzden Paycell kartınızda ki limitinizi sınırsız olarak düşünebilirsiniz. Paycell kartınız için genel bir kullanıcı şifrenize gerek yoktur. Ancak ödeme alan ve Turkcell ile anlaşmalı olan bazı yerler ödeme alırken Paycell kart kullanıldığında şifre istemektedir.

Paycell Kartı Hakkında Bazı Bilgiler

Bu konuda bazı bilmeniz gereken bilgilerden ilki Paycell’in bir ödemelerinizde kullanabileceğiniz bir kart olduğudur. Paycell için bir banka işlemleri gerekmez. Ama banka kartlarınızı Paycell’de kullanabilmeniz mümkündür. Turkcell’in bütün müşterileri bu durumdan faydalanabileceği gibi diğer operatörün müşterileri de yine bu durumdan faydalanabilmektedirler. İsterseniz Paycell kullanırken eğer Turkcell’de bir faturalı hattınız varsa bu kullanımda yaptığınız harcamaları faturanıza yansıtabilirsiniz. Burada Paycell kullanımı sırasında sizin telefon numaranızın ve kartınızın olması yeterlidir. Böylece Paycell kartınızı operatör kullanıcı olun veya olmayın kullanma hakkına sahipsiniz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.