Kredi Almanın Yolu

Tasarruf Yaparak Kredisiz Ev Alın

12.10.2021
50
Tasarruf Yaparak Kredisiz Ev Alın

Öğrenci kredileri, otomobil kredileri ve kredi kartlarıyla dolu bir dünyada, borcunuz olmadığını hayal etmek zor. Ancak, özellikle gençseniz ve tüm hayatınız boyunca kredi kullanmaktan kaçındıysanız, kredisiz yaşamak mümkündür. Borcunuz yoksa ve kredi kartı yerine banka kartı kullanıyorsanız, yakın zamanda kredi geçmişiniz olmayabilir. Açık bir kredi hesabınız olduğundan bu yana yıllar geçtiyse, krediniz de olmayabilir.

Kötü kredi, genellikle geç ödemeler, yüksek kullanım veya varsayılan bir hesap nedeniyle düşük kredi puanınız olduğu anlamına gelir. Krediniz kötüyse, bu bir borç alan olarak borç veren için daha büyük bir risk oluşturabileceğinizin bir işaretidir.

Kredi finansmanınızı etkileyebilir.

Geleneksel bir ipotek için minimum kredi puanı şartlarını karşılasanız bile, kredi puanınız, hak ettiğiniz faiz oranları ve şartlarının türlerini etkileyebilir.

Kredisi olmayan veya düşük kredisi olan bir tüketicinin ipotek için onaylanma şanslarını artırabileceği bazı yollar mevcuttur.

Kredisiz Ev Almak İçin Faizsiz Finansman Şirketlerinin Avantajları

Nereye dönsen, borç taşımanın ne kadar kötü olduğunu duyuyorsun. Doğal olarak, nakit parayla bir ev satın almanın veya bir ipotekle ilişkili büyük borçtan kaçınmak için evinize mümkün olduğunca çok para yatırmanın finansal sağlığınız için en akıllıca seçim olduğunu düşünmek mantıklıdır.

Ancak, finanse etmek yerine doğrudan bir ev satın almayı düşünürken dikkate alınması gereken çok şey var. İşte bir ev satın almak için nakit kullanmak veya ipotek almak arasındaki önemli farklardan bazıları önemlidir.

Bir ev için nakit ödeme yapmak, bir kredinin faizini ve herhangi bir kapanış masrafını ödemek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Bir ipotek, bazı kişiler için vergi avantajları sağlayabilir. Alıcının, gerektiğinde bankada kullanmak için büyük olasılıkla daha fazla paraya sahip olacağı anlamına gelebilmektedir.

Nakit mi yoksa ipotek mi ? Hangisi daha mantıklıdır. Paranızın karşılığını daha fazla veren seçeneği tercih edin.

Kredisiz ev alma seçeneklerinden en iyisi devlet destekli faizsiz finansman şirketleridir.

  • Peşinatsız,
  • Küçük taksitlerle,
  • kredisiz ev kampanyası avantajları,
  • ödeme seçeneklerini kazancınıza göre değerlendirebileceğiniz esnek ödeme planları….

Kredisiz ev al ve avantajını ikiye katlamanın sevincini yaşa!


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.