Kredi Almanın Yolu

SMS İle Kredi Kartı Şifresi Alma (Tüm Bankalar)

30.12.2019
609
SMS İle Kredi Kartı Şifresi Alma (Tüm Bankalar)

Tahsis edilen kredi kartlarının kullanımında hem yasal mevzuat gereği hem de kişilerin güvenliği açısından şifrelerin kullanılması zorunlu. Bu nedenle kartınızın şifresini temassız ödeme dışında yapılacak ödemelerde girmek zorundasınız. Bununla birlikte yeni almış olduğunuz yada yenilediğiniz kredi kartınızın şifresini almanız gerekir. Bu anlamda bankaların farklı şifre alımı söz konusu olsa da kişilerin en çok rağbet gösterdikleri SMS ile Kredi Kartı Şifresi Alma. Bankanız ve kredi kartınız farklı numaralar üzerinden sorgulama yapılıyor. Dilerseniz bu durumu bankalar nezdinde inceleyelim.

Bankaların Kredi Kartı Şifresini Mesajla Alma

SMS ile kredi kartı şifresi alımı için öncelik mesaj göndereceğiniz telefon numarasının bankada kayıtlı olması gerekiyor. Bunun yanında istenilen bilgilerin arasına boşluk bırakılması zorunlu. Bankalar farklı olarak kartın son dört hanesini yada altı hanesini isterken bazıları da güvenlik kodunun ilk iki hanesini yada hepsini ister. Bazı bankalarda ise şifrenizi kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bankaya mesaj ile şifre talebi sonrası gelen şifreniz geçici şifre oluyor. Bu şifreyi değiştirmeniz gerekiyor. Bu anlamda da önünüzde birden fazla yol bulunuyor. Bankacılık hizmetlerini en doğru ve hızlı bir şekilde alabilmeniz için öncelikli olarak bankaların internet şubelerinin kullanılması mantıklı adım olabilir.

QNB Finansban Cardfinans Şifresini SMS İle Alma

QNB Finansbank kişilere Cardfinans özgürlüğü sunuyor. Kolay bir tahsisin ardından bu kartın avantajından faydalanabilmek için şifrenizi SMS ile alabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken bankada kayıtlı olan telefonunuzdan SIFRE yazdıktan sonra boşluk bırakın ve kartınızın son dört hanesini yazın. Daha sonra boşluk bırakarak annenizin kızlık soyadının ilk iki harfini yazın. 2273 e mesaj gönderin.

Halkbank Parafcard Şifresini SMS İle Alma

Eğer bir Halkbank müşterisiyseniz parafcard kredi kartı alabilirsiniz. Bu kartın alımı sonrası ise mesajla şifre alımı yapabiliyorsunuz. Bunun için SIFRE yazıyorsunuz kartınızın son altı hanesini yazıyorsunuz ve kartın arkasındaki güvenlik kodunun ilk iki harfini yazdıktan sonra 3404 e mesaj gönderiyorsunuz. Eğer Kıbrıs’ta yaşıyorsanız buradan alım için KKTCEL ve KKTC TElsim operatörlerini kullanabiliyorsunuz. Burada da gönderimi çin 3444 e mesaj yollamanız gerekiyor.

Denizbank Bonus Kart Şifresini SMS İle Alma

Denizbank Bonus kredi kartı hizmete  sunuyor. Bu hizmetin alınabilmesi için gerekli olan şifrenizi mesajla alma yolunuz şu şekilde; SIFRE yazın boşluk bırakın kartınıza belirleyeceğiniz dört haneli şifreyi yazın boşluk bırakın kartınızın son dört hanesini yazın ve arkasındaki güvenlik kodunu yazdıktan sonra 3280 e mesaj gönderin. Telefon numarası Denizbankta kayıtlı olan ek kart sahipleri de kendi şifresini belirleyebilirken bu işlem için 18 yaş sınırı bulunuyor.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Şifresini SMS İle Alma

İş Bankası Maximum Kredi Kartı kullanıcıları şifresini farklı yollardan da alabilir. Fakat mesajla alabilmeniz için SIFRE yazdıktan sonra kartınızın son dört hanesini, doğum yerinizi ve kartınızın güvenlik kodunun ilk iki hanesini yazın ve 4402 ye mesaj gönderin. Bu şekilde geçici şifre alımı yapıyorsunuz.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor? (SMS Bankacılığı)

Yapı Kredi World Card Şifresini SMS İle Alma

Yapı Kredi Bankası müşterilerine wolrd kredi kartı ile hizmet veriyor. Bu kartın vadaları ve kampanyalarından faydalanmak için ödemelerinizi şifreleriniz ile gerçekleştirmeniz gerekir. Bu anlamda World Kredi Kartı şifresini alabilmeniz için atmanız gereken adım SIFRE boşluk kartın sond ört hanesi boşluk arka yüzündeki güvenlik numarası boşluk belirlemek istediğiniz şifreyi yazdıktan sonra 4440 a mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

Alternatif Bank Kredi Kartı Şifresini Mesajla Alma

Eğer Alternatif Banka Kredi kartı kullanıyorsanız şifrenizi alabilmek için SIFRE yazın. boşluk ile kart numarasının son dört hanesini, arka yüzdeki güvenlik kodu ve belirlemek istediğiniz dört hane şifrenizi yazdıktan sonra 4440 a mesaj gönderin.

Akbank Axess Kredi Kartı Şifresini Mesajla Alma

Akbank kişilere Axess ile chip para imkanları veriyor. Bu imkanlar ile ödemelerin kullanılabilmesi için şifrenizi bankada kayıtlı olan telefon numaranız üzerinden KKSIFRE yazın, belirleyeceğiniz şifreyi yazın, kartınızn son dört hanesini yazın ve 4425 e mesaj gönderin. Ek kart şifreleri de bu şekilde kart sahibince alınıyor.

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Şifresini SMS İle Alma

Garanti BBVA nezdinde kredi kartı alanların markası Bonus. bu kartın alımı ile şifrenizi edinebilmeniz için bankada kayıtlı olan telefon numaranız ile SIFRE yazın kartın son altı hanesini yazın anne kızlık soyadının iki hanesini yazın güvenlik kodunun iki haneside yazdıktan sonra 3340 a mesaj gönderin.

Şekerbank Kredi Kartı Şifresini Alma

Bankanız Şekerbank ise şifrenizi oluşturmak adına SIFRE yazın belirleyeceğiniz dört haneli şifrenizi yazın kartın son dört hanesini yazın ve güvenlik kodunun 3 hanesini yazdıktan sonra 1953 e mesaj gönderin.

İNG Bank Kredi Kartı Şifresini SMS İle Alma

İNG Bonus şifrenizi mesajla alma yoluna giderseniz yapmanız gereken SIFRE yazın kartın son dört hanesini yazın ve 2205 e mesaj gönderin. Bu gönderim için ise bankada kayıtlı telefon numaranızı kullanmanız zorunlu.

İktisat Bank Kredi Kartı Şifresini Alma

Kıbrıs tabanlı olarak faaliyette bulunan İktisat Bank kredi kartı kullanıcıları şifresini alabilmeleri için SIFRE yazıp karta beliklemek isteyecekleri şifreyi yazıyor, kartın sonr dört rakamını yazıyor ve güvenlik kodunu yazdıktan sonra 4440 a mesaj gönderiyor. Bu şekilde yeni şifrenizi belirlemiş oluyorsunuz.

SMS ile kredi kartı şifresi almak için merak ettiğiniz hususları ayrıca aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakabilirsiniz. Bu anlamda editörlerimiz en doğru şekilde sizlere yardımcı olacaktır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.