Kredi Almanın Yolu

Sky Limit Faiz Oranı Kaç? Hesaplama

18.03.2020
508
Sky Limit Faiz Oranı Kaç? Hesaplama

Vakıfbank’ın müşterilerinin anlık kullanabilmesi amacıyla kredisini hazır tuttuğu bir hesap olan sky limit kişinin durumuna göre tanımlanan limitler dahilinde istenildiği zamanlarda kullanılabiliyor. Bu kullanımı alternatif olarak düşünen tüketicinin sky limit faiz oranı hakkında bilgi edinmek istediği istatistiklerde mevcut. Bu manada alacağınız para ile ödeyeceğiniz durum faiz oranına göre hesaplanıyor.

Sky Limit Faizi Kaç

Sky Limit faiz oranı % 1,40 üzerinden hesaplanıyor. Bu oran ile alacağınız kredinin vadesi ve ödemesi ile taksitlendirme söz konusu. Burada alacağınız 10 bin lira için 12 ay vadede geri ödemeniz 927,12 Lira oluyor. % 15 KKDF, % 5 BSMV ödemesi yapıyorsunuz. Olağan Tüketici Kredisi alımlarına alınan masraflardan birisi olan kredi tahsis ücreti bu ürünün alımında kesilmiyor. Yıllık maliyetiniz ise alacağınız tutara oranla % 22,13 oluyor.

Sky Limit Başvurusu Nasıl Yapılır?

Muhtemel reklamlarda duyduğunuz Vakıfbank Sky Limit başvuruları banka şubelerinden gerçekleştiriliyor. Başvuru sonrası banka inceleme sonrası onay veriyor. Burada olumsuz cevap verilmesi de muhtemel. Bu tanım sonrasında kişi bu limitini dilerse Vakıfbank Mobil aracılığıyla hesabına aktarıyor. Aktarım işlemi için mobil bankacılık menülerinden başvurular, sky limit işlemleri sayfasına giriyor ve buradan ihtiyacını kullanmaya başlıyor.

Tüketici Kredisinden Farkı

Sky limit ile tüketici kredisi arasındaki farkı hemen kullanmayacak olmanız. Burada bir nevi ek hesap olarak değerlendirilebilecek bir hesap türü. Size tanımlanan kredinizi istediğiniz vakit kullanma hakkına sahip oluyorsunuz. Burada hali hazırda bekletilen bir kredi ürününden bahsetmek mümkün.

Vakıfbank Çağrı Merkezinden Destek

Sky limit müşterilerine ayrıcalıklı bir çağrı hizmeti sunuluyor. Bu manada ulaşım ve bilgi almak için 0 850 222 0 724 numarayı aradıktan sonra sesli yanıt sisteminde Sky Limit ifadeniz ile ilgili bölüme hızlı aktarım söz konusu. Buradan taleplerinizi yerine getirebiliyorsunuz.

Vakıfbank EK Hesap Başvurusu

Sky limit harici müşteri isterse Vakıfbank Ek Hesap başvurusu yapabiliyor. Buradaki başvurunun en hızlı yolu SMS ile yapılanı. Buraya EKH boşluk TC No boşluk Talep edeceğiniz Ek Hesap Limitini yazdıktan sonra 5724 e mesaj göndermeniz yeterli oluyor.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.