Kredi Almanın Yolu

QNB Finansbank Kredi Hesaplama

02.12.2019
1.344
QNB Finansbank Kredi Hesaplama

Kredi ihtiyacı olan gerçek ve tüzel kişilikler alacakları tutara ne kadar ödeyeceğini güncel olarak kredi hesaplama araçları ile bankalar arasında araştırma yapıyor. Bunun amacı krediyi alabilmek, istediği tutar kadar istediği vadede en düşük faiz oranları ile alma çabası. Kredisini QNB Finansbank şubelerinden almak isteyen kişiler için alınan tutarlar ile ödeme şartları ve faizler ve nasıl başvuru yapacağınız hakkında kısa bilgilere yer vermek istedik.

QNB Finansbank şubelerinden alacağınız kredilerde hayat sigortası poliçesi yapılıyor. Kredilerde hayat sigortası zorunlu bir husus olmasa da uygun faiz şartlarında hayat sigortası yapılması isteniyor. Bu anlamda Kredi Almada Hayat Sigortası Zorunlu mu başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Kredi Hesaplama Örneği

Kredi Tutarı 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
10.000 901 484 345 277 237
20.000 1.803 968 691 554 474
30.000 2.705 1.452 1.037 832 711

Krediye Başvuru Nasıl Yapılır?

  • İnternet Bankacılığından : Öncelikli olarak banka şubeleri nezdinde hesabı olanlar ve bu hesaba bağlı dijital bankacılık ürününü kullananlar hemen başvur menüsü ile başvurusun yapıyor.
  • İnternet Sitesi Üzerinden : Krediye başvuru için QNB Finansbank internet sitesi üzerinden TC kimlik numaranız, Doğum Tarihiniz ve cep telefonunuzu girdikten sonra kişisvel veri onayı ile yapabiliyorsunuz.
  • Alo Kredi İle : 0 850 220 8 573 numara ile QNB Finansbank Telefon Bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.
  • KrediGO uygulaması : Telefonunuza indirebileceğiniz KrediGO uygulaması ile krediye başvuru da mümkün.
  • SMS İle : En kolay ve pratik bir başvuru olan mesaj ile başvuru için TC numaranızı yazarak 5030 a mesaj göndermeniz gerekiyor.
  • Banka Şubesi : Dilerseniz klasik bir yöntem olarak ta bir banka şubesine giderek fiziken başvuru yapabiliyorsunuz.
  • QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi : QNB Finansbank şubelerinden 4 farklı türden kredi tahsisi yapılabilir. Bunun ilk örneği 3 ay ertelemeli kredi alabilmektir. Alacağınız krediyi kullanmaya başlamanız ile ödemeleriniz de üç ay sonra başlar ve sizler bu ödeme için biraz daha zaman kazanabilirsiniz. Burada ödeyeceğiniz tutar ve faiz oranı ertelemeli olduğu biraz yüksek olabilir.
  • Kamu ve Finansmaaş Kredisi : Maaşlarını QNB Finansbank şubelerinden alan kişilere özel tanımlanan faiz oranı ile alınan ihtiyaç kredisidir.
  • Standart İhtiyaç Kredisi: Banka şubesinden kredi notunuza bağlı olarak farklı faiz oranları ile alınabilen kredi türü.
  • Artan Taksitli Kredi: Alacağınız kredinin ödeme planında belli süre aralıkları ile ödediğiniz tutarın artış gösterdiği bir kredi türüdür. Ödemeler düşük tutarlardan başlar ve yükselerek devam eder. Bu yükseliş yıllık % 15 oranındadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

2