Kredi Almanın Yolu

QNB Finansbank ATM Kartsız Para Çekme Yatırma

11.02.2022
620
QNB Finansbank ATM Kartsız Para Çekme Yatırma

QNB Finansbank müşterileri sahibi oldukları Card Finans ile bankamatik kartları sayesinde tüm bankacılık işlemlerini yapabiliyor. Fakat zaman içerisinde gelişen teknoloji kartsız işlem yapma imkanlarını da beraberinde getirdi. Bu anlamda QNB Finansbank ATM kartsız para çekme yatırma işlemi de bunlardan sadece bir tanesi.

QNB Finansbank ATM Kartsız Para Çekme İşlemi

Bu işlemi ve hizmeti alabilmeniz için QNB Finansbank internet bankacılığını kullanmanız gerekiyor. Burada yapacağınız giriş ile karedkod menüsü ile para çekeceğiniz hesabı seçin ve çekmek istediğiniz tutar girin. Daha sonra QNB Finansbank ATM sinden 8 tuşuna yada giriş tuşuna basın ve ekranda çıkan karekodu kameranız yardımıyla cep telefonunuza okutun. Arkasından paranızı çekin.

Okunmalı : Enpara Kartsız Para Çekme Yatırma

QNB Finansbank Kartsız İşlemleri

kartsız para çekme

Bankacılık hizmetini alan müşterilerin sorularından irisi QNB Finansbank ATM kartsız işlemleri hangileri oluyor. Bankada hesabı olan veya olmayan kişilerin kartsız işlem yapabildiğiniz hatırlatarak hangi hizmetleri aldıklarını sıralayalım.

  • Kartsız (Karekod) İle Para Çekme
  • Kartsız (Karedkod) ile Para Yatırma (hem kendi hem başkasının hesabına yatırırken aynı zamanda anlaşmalı olan HSCB bank hesabına para yatırma yapabilirsiniz.)
  • Karekod sayesinde bankacılık işlemlerine giriş ve hizmet alabilme
  • Cebe havale ile gelen paraları çekebilme,
  • Türk Lirası ile Diğer ülke paralarını Döviz yatırma
  • Kredi Kartı Borcu Ödemesi (HSBC Kredi Kartı Ödemesi)
  • Şans Oyunu, ÖSYM, Harçlar ve Faturalar Ödemesi
  • Kredi Ödemeleri (HSBC Bank kredi ödemelerini de yapabilirsiniz)
  • EFT ve Havale İşlemleri

Okunmalı : QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

QNB Finansbank Ortak ATM İmkanları

Bilindiği üzere 2009 tarihinde yapılan ve yürürlüğe giren yönetmelik sayesinde tüm bankaların işlemlerini diğer bankaların ATM lerinden yapılabilir oldu. Bu sayede istediğiniz bankanın ATM’sinden para çekme, yatırma ve ödemeleri yapabiliyorsunuz. Fakat burada yapılan bir işlem var ki başka banka kartı ile yapacağınız para çekimleri için ücret yani masraf ödemesi yapacak olmanız. Burada alınan masraf çektiğiniz bankamatiğe ait bankadan değil kendi bankanız tarafından alınmaktadır. Yani kendi bankanızı kullanmadığınız için ücret ödemesi yaparsınız.

Kartsız para çekme işleminde limitiniz günlük 1.500 Lira, Para yatırma limitiniz 19 bin lira, Kartsız EFT 19 bin lira, kartsız hesaba havale 10 bin liraya kadar günlük yapabilme imkanlarınız bulunuyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.