Kredi Almanın Yolu

Ptt Kart Şifresi Alma (BK Kart Şifresi)

15.06.2020
663
Ptt Kart Şifresi Alma (BK Kart Şifresi)

PTT kartı almak için, önce bir Posta denetimi (çeki) hesabı açmalısınız. PTT kartınızı bir posta çeki hesabı açtıktan hemen sonra alabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra, en yakın PTT şubesine gitmeli ve etkinleştirme işlemini tamamlamalısınız. Ayrıca, PTT emekli maaşı alan vatandaşlara PTT kartları verilir ve Milli Savunma Bakanlığı İşe Alım Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanır. BK kartları için yeni bir şifre almak isteyen kişiler en yakın PTT merkezlerine gidebilir ve şifre bloklarını PTTkartından silebilir. Bu amaçla, insanların yanına sadece kimlik kartlarını ve PTT kartlarını almaları yeterlidir. Müşteriler ayrıca en yakın PTT şubelerinden birine veya bir PTT matik noktasına gidebilir ve PTT kartları için yeni bir şifre oluşturabilir.

BK kart şifrenizi unuttuysanız veya yeni bir şifre almak istiyorsanız, PTT müşterilerine sunduğu sms sistemini kullanarak PTT kart şifrenizi yenileyebilirsiniz. BK sistemlerinde kayıtlı cep telefonu numaranıza SIFRE yazarak bir boşluk bırakmalısınız 4 basamaklı PTT kartınızın şifresini yazdıktan sonra ardından yine bir boşluk ve PTT kartının arkasındaki 7 haneli numarayı yazın ve 3290’a bir mesaj gönderin.

Okunmalı : PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu

PTT Kart Online Şifre Alma

 PTT bankacılık sistemine geçtikten sonra, müşteri erişimini kolaylaştırmak için çevrimiçi bir PTT şubesi oluşturulmasına karar verildi. Devlet kurumlarıyla yapılan çevrimiçi işlemlerin rahatlığı müşterilerinin dikkatini çekti. Daha önce PTT’nin önündeki kuyruklar sona ermekteydi. PTT bankası güvenilirdir çünkü bir devlet kurumudur. İşlemlerinizi hemen tamamlamak için PTT web sitesine giriş yapmanız yeterlidir. PTT, ticari bankalarının İnternet bankacılığı yoluyla aldığı gereksiz işlem ücretlerini almaz. Çevrimiçi şube, vergiler, trafik cezaları, HGS soruşturması, bakiye yüklenmesi, İnternet Ptt banka şifresi, OGS ve KGS bakiyesinin yüklenmesi, navlun takibi, posta kontrolü, askeri PTT kart şifresi, havale, fatura ödeme vb. Gibi birçok konuda kullanabilirsiniz.

Okunmalı : PTT İPÇ Kart Şifresi alma

444 1 788 PTT Çağrı Merkezinden Şifre Alma

PTT kart parolanızı 444 1 788 numaralı hattan PTT çağrı merkezi numarasını arayarak da alabilirsiniz. Etkileşimli PTTbağlantısını kullanmak için, önce bir PTTİnternet kimlik numarası ile abone olmanız gerekir. Oluşturduğunuz abone şifresinden sonra sisteme kolayca giriş yapabilir, işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz. Oluşturduğunuz kullanıcı profiliyle aboneliğiniz sistem tarafından kısa sürede tamamlanacaktır. PTT çevrimiçi sistemi, kullanıcıların kullanıcı profillerinin ve güvenlik sorularının gizliliği ile tam koruma sağlar. Etkileşimli dönemde vatandaşlara sunduğu imkanlar sayesinde PTT diğer bankalardan daha fazla müşteri çekmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.