Kredi Almanın Yolu

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

30.05.2020
558
PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartının yayıldığı alan düşünülecek olursa herkesin avantajlı bir karta mutlaka ihtiyacı vardır. Bütün alışverişlerinizi PTT Bonus Kredi kartı ile yapabilmeniz mümkündür. Kartınızda biriktirdiğiniz bütün bonusları nakde çevirerek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Aynı zaman da bu kartın diğer bir özelliği ise ödemelerinizi geciktirmeli bir şekilde yapma imkânınızın bulunmasıdır.

PTT Bonus Kredi Kartı

Kartın ilk alındığı yıl içerisinde hiçbir maliyeti bulunmamaktadır. Aynı zaman da bu kartı oldukça kolay bir şekilde almanız da mümkündür. Yapacağınız alışverişler de nakit çekiminde ve aldığınız bir hizmetin karşılığını öderken hem bonus kazanır hem de bu bonusları kazanırsınız. Bonus kart sayesinde faturalarınızı rahatlıkla ödeyebilir, gidip sıra beklemeniz gerekeniz işlemleri kısa zaman da kartınızla yapabilmenizde mümkündür.

PTT Bonus Kart Kullanım Yerleri

Bütün borç sorgulama, çek sorgulama işlemlerinde, su, telefon, doğalgaz, internet, fatura ödemelerinizde, havale, EFT, cebe havale işlemlerinizde bunun yanında para yatırma işlemlerinde tahsilât işlemlerinde kullanabilmeniz mümkündür. Bonus kartın birçok bankayla da oldukça geniş kapsamlı anlaşması bulunduğu için hemen hemen her işleminizi bu kartla yapmanız mümkündür.

PTT üzerinden kartınızın detayını yapabilirsiniz. Aynı zaman da bu kartı da daha geniş bir alanda kullanıp kullanamayacağınızı şubeden öğrenebilirsiniz. Kartın ilk yıl bir maliyetinin bulunmuyor olması da büyük bir avantajdır.

PTT Bonus Kartın Türleri

PTT Bonus Kartı farklı işlemler için farklı bir şekilde düzenlenmiştir. Toplamda PTT Bonus Kartın 3 çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ilki Classic ikincisi Gold üçüncüsü ise Platinum kartlarıdır. Bu kartların hepsi farklı limitler de düzenlenmiştir ve farklı aidatları vardır.

İlk yıl bütün kartlar ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ancak ilk yılın geçmesinden sonra Classic, Gold ve Platinum kartları için ayrı ayrı bir ücret alınır. Bu ücretler birbirine yakın yüksek olmayan ve yıllık olarak alınan bir ücrettir.

Okunmalı : PTT Yeni Kimlik İçin Para Yatırma

PTT Bonus Karta Başvuru

PTT Bonus Karta başvuru oldukça kolay bir işlemdir. Bunun için şubeye gidip işlem yapabileceğiniz gibi 444 17 88 hattını arayarak gerekli bilgileri verip ve gerekli bilgileri alıp başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru süreciniz tamamlandıktan sonra kart başvuru sırasında belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.