Kredi Almanın Yolu

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

27.12.2019
423
Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Android ve İos telefonlarınız üzerinden yükleyecek olduğunuz uygulama ve oyunlar ile para kazanabilecek olduğunuzu biliyor muydunuz ?

Para Kazandıran Cep Telefonu Uygulamaları

İçindekiler

İnanılması zor olsa da bu işlem mevcuttur. Sizleri zengin edecek derecede olmasa da ek gelir olma konusunda oldukça tatmin edicidir. Bir piyasa araştırmasından, anket doldurma işlemine kadar bir çok işlem için para kazanılabilecek uygulamalar yer almaktadır. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi de para kazanmak için üye olacak olduğunuz uygulamaya kayıt esnasında para kaptırmamanızdır. Üye olmadan önce mutlaka kullanıcı yorumlarını okuyarak, uygulamayı değerlendirmelisiniz ki, aksi takdirde finansal yönden sizleri zarara uğratabilir.

Money App

App store ve Android uyumlu olan Money App üzerinde yer alan görevler oyun oynayarak para kazanma, pazar araştırması yapmak, fikir sunma, detaylı ürünleri incelemesi yapmak, testler yapma ve deneme sürümlerini kontrol etme gibi görevler karşılığında sizlerde Money App üzerinden para kazanabilirsiniz. Burada yapmanız gereken ilk şey Money App uygulamasını cep telefonunuza indirerek, kendinize ait bir hesap açıp, size verilecek olan görevleri yerine getirerek para kazanmak olacaktır. Tamamlayacak olduğunuz görevler karşılığında sizlere ödemelerini Paypal üzerinden 2 3 gün içerisinde hızlı şekilde aktarmaktadır. Genelde bu tarz uygulamalar ödemeler aylık şekilde yapılsa da Money App, ödemeler hemen yapmayı tercih etmektedir.

Okunmalı : İnternetten Para Kazanmak

iPoll

Android ve App Store üzerinde yer alan uygulama pazar araştırmalarına yöneliktir. Anket doldurarak, günlük şekilde tüketim işlemi tutarak ve uygulama içerisinde sizlere sunulan görevleri yerine getirerek iPoll sayesinde para kazanabilirsiniz. iPoll uygulaması, kayıt işleminde sizlere kendiniz hakkında bazı sorular sormaktadır. Sormakta olduğu bu sorulara verecek olduğunuz cevaplara göre görev sırasında sizlere en uygun çalışmaları sunmaktadır. Bu uygulamanın en güzel yanıysa sizin ilgilendiğiniz çalışmaları yaptırmasıdır. Sizlerin ilgi alanlarıyla ilgili size verilen görevleri yerine getirerek para kazanma şansı bulabilirsiniz.

Foap

İos ve Android üzerinde yer almakta olan bir uygulamadır. Profesyonel ve amatör şekilde fotoğraf çekenlerin telefonlarından çekmiş olduğu fotoğrafları satın alarak para kazanma fırsatı sunan bir uygulamadır. Reklam ajansları ve çeşitli kurumsal firmaların fotoğraf satın alabilmesi adına açılmış bir platformdur. Buraya sizden alınan fotoğraflar eklenerek, satışa sunulmaktadır ve buna göre para kazanma şansınız olmaktadır. En önemli husussa Foap kullanıcı sayısının 2.5 milyondan fazla olmasıdır.

Burada sizlerin yapması gereken tek şey, bu uygulamaya üye olarak, kaliteli çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı doğru etiketler ile eklemek olacaktır. Foap kullanıcıları tarafından ne kadar yüksek puan alınırsanız, fotoğraflarınız o kadar fazla kişiye görünerek, daha fazla para kazanma şansınız artmaktadır. Burada satacak olduğunuz fotoğraf başına 5 ila 100 dolar arası kazanmanız mümkündür.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.