Kredi Almanın Yolu

Para Kazandıran İnternet Siteleri

27.12.2019
548
Para Kazandıran İnternet Siteleri

İnternet sektörü son zamanlarda oturulduğu yerden çalışılarak, yatırımsız bir şekilde para kazanılabilecek bir platform haline gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan işler ile hem ek gelir sağlayabilir hem de yeni bir iş kurma fırsatında bulunabilirsiniz. Sizlere aşağıda verecek olduğumuz internet siteleri üzerinden sizlerde para kazanma fırsatı bulabilirsiniz.

Fiverr

Çok basit bir arayüze sahip olan Fiverr, profesyonel olarak çalışılan bir sitedir. Bu site üzerinde yapılan bir çalışma için minimum saat başına ödenen tutar 5 dolar şeklindedir. Burası çalışanın kendisinin belirlemiş olduğu prebsibler ile ilerleyecek olduğu şekilde tasarlanmıştır. Burada iş verecek kişiler, hizmetlerini profillerinde belirtirler ve iş arayanlar bu profillere giriş sağlayarak teklifte bulunurlar. Ödeme konusunda titiz olan Fiverr, siz çalışmaya başlamadan önce ödemeyi iş verenden tahsil etmektedir. Bu sayede güven problemi ortadan kalkmaktadır.

Swagbucks

Size verecek olduğu anketleri doldurmanız dahilinde size sanal paralar ile ödeme yapmakta olan bir web sitesidir. Verecek olduğu sanal parayı, internet üzerinde bulunan borsalar üzerinden bozdurarak hesabınıza almanız mümkündür. Amerika Birlişik Devletleri üzerindeki bir çok internet kullanıcısı bu web sitesini tercih ederek çalışmaktadır. Bu sitede anket doldurmanın yanı sıra video izleyerek de para kazanmanız mümkündür.

Okunmalı : İnternetten Para Kazanmak

Qmee

Qmee, sizlere arama motorlarını kullanarak para kazanma fırsatı sağlamaktadır. Bilgisayarınıza indirecek olduğunuz eklenti ile Qmee, Amazon, Ebay, Google, Yahoo, Tesco ve Bing arama motorları üzerindeki işlemleri takip ediyor ve arama başına sizlere ücret veriyor. Qmee tarafından bu platformlarda görecek olduğunuz reklamlara tıklayarak da para kazanmanız mümkündür.

GiftHulk

Burada anket doldurarak, video izleyerek veya siteye ait arama motorunu kullanarak Hulk Coin olarak bilinen sanal para kazanmanız mümkündür. Sizlere yapacak olduğunuz işlemler sonrasında verecek olduğu bu Hulk Coini çeşitli platformda kullanarak bozdurmanız mümkündür.

Stockimo

Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, fotoğraf çekme konusunda kendinizi becerikli buluyorsanız eğer harika bir uygulama. Stok fotoğraf işletmeleri genelde profesyonel fotoğraf makineleri ile çekilmekte olan fotoğrafları kabul etseler de, Stockimo sektör içerisinde açılarak akıllı cep telefonları ile çekilen düzgün fotoğrafları da kabul etmektedir. Buraya yükleyecek olduğunuz fotoğraf hiç bir kimse tarafından beğenilerek satın alınmazsa sizlere herhangi bir para verilmemektedir. Kendinizi fotoğraf çekme konusunda yetenekli buluyor ve kendinize güveniyorsanız, çektiğiniz fotoğrafları buraya yükleyerek beğenilmesini sağlayarak, para kazanma şansı bulabilirsiniz. Kurumsal firmalar bu tarz sitelerden reklam için veya haberlerde kullanmak için fotoğraf satın almaktadır.

Okunmalı. Foap İle Çektiğin Fotoğrafı İnternetten Sat Para Kazan

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

2