Kredi Almanın Yolu

Oyun hesabı satarak para kazan

27.12.2019
359
Oyun hesabı satarak para kazan

Bir çok online oynanmakta olan oyunlar eğlenceli olup, heyecan vericidir. Fakat bazı oyunlar sizleri esir kılabilmektedir. Hatta online oynanmakta olan çoğu oyun hesabı ciddi rakamlarda paralara bile satılmaktadır. Örneğin nadir bulunmakta olan bir özelliğe sahip hesap oluşturduysanız, bunu güzel paralara oyun satış forumları üzerinden kolaylıkla satabilirsiniz.

Oyun Hesaplarından Para Kazanma

Online oyunlara karşı olan atılım son zamanlarda büyük bir artış yaşadı. Counter Strike gibi oyunlardan strateji oyunlarına kadar bir çok oyun kategorisi gelişerek, farklı amaçları olan oyunlar ortaya çıktı. Hal böyle olunca, oyun hesapları da her oyun içerisinde farklı değere binerek, hesap alım satımları da artış gösterdi.

Oyun Hesabı Alım Satımı

Alım satımı yapılabilmekte olan oyun hesaplarının özellikleri genelde, nadir bulunmakta olan silahlardan dolayı yada buna benzer nesnelere sahip olması, yüksek seviyelere sahip bir ‘çar’ olması gibi nedenleri vardır. Bu tarz özellikler oyun hesaplarında sınırlı olduğundan dolayı oyun içerisinde daha iyi müdahale yapmak isteyenler, iyi bir hesap alarak oyuna başlıyor.

Sizlerde World of Warcraft, Runescape, Pokemon Go, League of Legends tarzı oyunlar oynuyorsanız bu oyunlar içerisinde hesap alışverişlerine dair nelerin döndüğünün farkına varmışsınızdır. Fakat oyun hesabı alım satımı yaparken bilinmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Satışlardaki en önemli etken bu hesabın belirli bir seviyeye getirilirken ki harcanan emeği göz önüne alarak, fiyatın belirlenmesidir.

Online Oyun İle Sizlerde Para Kazanın !

Bazı oyunlarda iyi seviyelere gelebilmek adına aylarını ve yıllarını vererek oyun içerisindeki tüm değerli nesneleri ve malzemeleri toplayarak kazanmış oyunların hesapları, 3 4 haftalık yeni oyuncuların hesaplarından çok daha değerlidir. Sürekli oyun hesabı alıp, satarak güzel bir ek gelir döngüsü oluşturmanız mümkündür. Bir kişiden çarını 100 tlye alıp, başka bir kişiye 150 tlye satmanız mümkün olabilir.

Oyun Hesapları Ne Kadar?

Çoğu oyun sever, ilerleyebilecek olduğu ve yüksek bir seviyeye gelebilecek olduğu oyunları tercih ederek oynar ki, ileri de bu hesabını satabilsin. Örnek vermek gerekirse World of Warcraft oyununda çıkmış olan bir tane önemli silahı gerçek bir platform üzerinde 1000 tl gibi bir rakama satabilmektedir. Bu tarz önemli eşyaların değerlerini göz önüne alarak çoğu kişi online oyun oynayarak para kazanmanın keyfini sürmektedir.

Sadece oyun hesabı alım satımından değil, aynı zamanda oyun içerisinde itemlerinizi de satabilir ve burada toparlayacak olduğunu milyonlarınızı da gerçek paralara satmanız mümkündür. Bu şekilde ek gelir etmekte olan bir çok kişi, birden fazla bilgisayar üzerinden hesaplar açarak aynı anda 4 5 hesap yönetimi sağlayarak, ciddi para kazanmaktadır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.