Kredi Almanın Yolu

Okulistik deneme sınavı sonuçları sorgulama  

20.08.2020
667
Okulistik deneme sınavı sonuçları sorgulama  

Eğitim ve Öğrenme platformu olarak dijital dünyada bağlanabildiğimiz Okulistik son dönemde oluşan virüs salgını ile önemini bir hayli artırmış durumda. Ücretli olarak eğitim ve sınav imkanı veren bu sistem birden sekizinci sınıfa kadar eğitim imkanı veriyor. Burada eğitim sayfalarına ulaşmak ve destek almak, sınavlara online katılmak ve deneme sınavı sorgulama yapmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Üyelik girişleri TC numara ve şifreniz ile yapılıyor. Burada konu dağılımı ve kategorilerine ulaşıyorsunuz. Sınıf ve sınav seçimi yaptıktan sonra okulistik deneme sınav sonuçlarına ulaşabiliyorsunuz.

Okulistik Sınav Sonuçlarını Öğrenme

Deneme sınav sonucunuzu öğrenmek için okulistik.com sayfasından üye girişi yapmanız gerekiyor. Burada sizin üyeliğinize göre tüm hizmetlerinize ulaşmak mümkün. Dolayısıyla katılmış olduğunuz deneme sınavlarının sonuçlarını bu sayfalar sayesinde öğrenebiliyorsunuz.

Okulistik Online Deneme Sınavı

Okulistik eğitim gören öğrencinin sınıfına ve eğitim gördüğünü ünitesine göre online deneme sınavı imkanları sunuyor. Bu sınavlara kendi sınıfında dijital ortamda öğrenciler girerek kendisini sınayabiliyor. Veliler içinde önemli bir ipuçu olan bu sınavlar ücretli üyelik olması nedeniyle istenilen zaman diliminde yapılabiliyor.

Dinamik bir öğrenme sistemine sahip olması kişilere sonsuz bir soru motoru imkanı sunuyor. Öğrencinin okulda öğrendiklerini, okulistikte tekrar yapması, sınavlar ile pekiştirmesi ve sınavlarda soru çözme alışkanlığını edinmesi, bu alışkanlığı hızlandırması da önem arz ediyor. Henüz matematik dersi için verilmesine rağmen tüm ünitelerin derslerini barındıran testler de online deneme sınavı olarak sunuluyor.

Okulistik sınav tarihleri ve konu dağılımı

Konu anlatımlı olarak ders tekrarı imkanı veren okulistik ayrıca öğrencilere deneme sınavı imkanı veriyor. Her konu için ayrı bir test imkanı var. Burada sınav tarihine ihtiyacınız bulunmuyor. Ancak konu dağılımına göre ve ders ünitelerine göre testli sınav olanakları mevcut.

Okulistik üyesi olduğu kişilere interaktif eğitim sunan bir portal. Burada çeşitli etkinliklere ve çalışma kağıtlarına uzanabiliyorsunuz. Ayrıca görmüş olduunu meteryallerin yazıcı aracılığıyla  çıktısının alınması da söz konusu. Bunlarla yetinmediğiniz gibi ayrıca hikaye kitaplarına ulaşım mümkün. Buradan seçeceğiniz kitapları dijital ortamlarda da okuyabiliyorsunuz.

Çocuklar için öğretici uygulamalar dijital dünyada internette ve akıllı telefonlar ile mobil mağazalarda birden fazla çeşidi ile ulaşılabilenler arasında. Okullara ara verildiği dönemlerde, ara tatillerinde, yaz tatillerinde çocukların çok seveceği bir portal Okulistik. Yıl boyunca yogun olarak eğitim çalışmaları gören öğrenciler için ayrıca iyi bir yaz tatili etkinliği diyebiliriz.

Öğrencilere yıllık olarak altı hazırlık, altı değerlendirme sınavı veriliyor. Bu sınavlar sayesinde öğrenci hangi konularda ve hangi derslerde eksik kaldığını da test edebiliyor. Bu manada öğrenciler kadar öğretmenler tarafından da beğenilen okulistik deneme sınavları dijital ortamda yapılıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

2