Kredi Almanın Yolu

Money App İnternetten Para Kazanma

23.12.2019
800
Money App İnternetten Para Kazanma

Sahibi olduğunuz akıllı telefona yükleyebileceğiniz uygulamalar ile internetten para kazanma en azından kulağınıza ilişmiştir. Para kazanma yolunda İos ve Android telefonlara yüklenen onlarca uygulamalardan birisi olan Money App sizi zengin etmese de ek gelir olarak belli seviyelerde kazanç sağlayabilecek bir araç.

Money App Uygulaması Nedir?

Genelinde para kazanma arayışında olan milyonlarca insan bulunuyor. Zaten elinizde bulunan akıllı telefonlar ile oldukça boş zamanlar geçiriyorsunuz. Bu zamanlarınızı da değerlendirmek gerekiyor ve belli tutarlarda ek gelirlere sahip olabiliyorsunuz.

Verilen Görevleri Yerine Getir Para Kazan

Dünya genelinde kabul görmüş iki işlemci olan Android ve İOS uyumlu olarak piyasaya sürülen uygulama Money App pazar araştırması ile para kazandıran bir araç. Piyasada bulunan mağazalara ait ürünleri inceleme, verilen hizmetleri deneyerek test etme, oyunların deneme sürümlerini inceleme ve oynama, fikir edinilmesinde yorumlarda bulunma gibi aldığınız görev karşılığı internetten para kazanma sağlayan bir uygulama. Bu uygulama tamamen ücretsiz.

Hesap Oluşturun

Money App ile para kazanma için uygulamayı telefona indirmeniz ve adınıza bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Uygulama bu anlamda sizi yönlendiriyor ki oluşturduğunuz hesaba bağlı olarak verilen görevleri yerine getirmeniz halinde para kazandırıyor. Kazandığınız tutarlarda Paypal hesabınız aracılığıyla size aktarılıyor. Verilen görevlerin bitirilmesi ile uygulamada yapacağınız işlem sonrası 2-3 gün içinde de paranız hesabınıza yatırılıyor.

Kazancınız Paypal Hesabına Yatıyor

Para kazandıran uygulamalar arasında genelinde size para yerine Amazon kartı hediye edilmektedir. Burada Money App ile kazandığınız paralar ise Paypal hesabınıza nakit olarak yapılıyor. Bu da artı bir avantaj olarak gösterilebilir. Uygulamayı yükleme adresinden indirebildiğiniz gibi Apple Store ve Google player üzerinden de edinebiliyorsunuz.

İnternetten Para Kazanma Uygulaması Money App

İnternetten Para Kazanma işlemi için uygulamaları kullanan kişiler bazen olumsuz adımlar atıyor. Bu olumsuzluklar neticesinde hesapları banlanıyor ve hesabındaki paralarda kişiye yatırılmıyor. Yapılan en çok hata kişilerin birden fazla hesap oluşturması ve ip adresini değiştirmede VPN kullanmaları. Burada kişiler cihazlarının kimliğini değiştirme yoluna gidiyor ve bu durum farkedildiği takdirde hesabı da banlanıyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.