Kredi Almanın Yolu

Kuveyt Türk TradePlus Nedir? Avantajları

22.12.2019
1.021
Kuveyt Türk TradePlus Nedir? Avantajları

İnternet ve akıllı telefon uygulamaları kişilere bir çok kolaylığın yanı sıra anlık döviz alım ve satım olanakları da veriyor. Her bankanın bu anlamda bir uygulaması mevcut. Fakat 7/24 yada 5/24 döviz alım satım yapma imkanları veren bankalar makas aralığı yüksek tutarlar nedeniyle tüketiciyi zorlu durumda bırakabiliyor. Bu anlamda Kuveyt Türk TradePlus banka hesaplarına bağlı olarak hareket eden ve yapılmış olan işlemleri de kişinin hesabına anlık olarak yansıtan bir uygulama.

TradePlus İle Neler Yapılabilir?

Kuveyt Türk Bankasının müşterilerine sunduğu uygulama olan TradePlus öncelikli olarak 5-24 döviz alım satımına olanak veren bir uygulama. Bununla birlikte yapabileceğiniz işlemler ve ayrıcalıklarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Hisse Senedi, Yatırım Fonu, döviz ve kıymetli madenleri 5-24 alım satım imkanı veriyor.
  • Yatırım hesabınızdaki yatırım için alım ve satım emri verme. Bu sayede istediğiniz seviyeye gelen kuru otomatik olarak alma ve satma imkanlarına sahip oluyorsunuz.
  • Döviz kurlarında oluşan ayrıntılı istatistiklere ulaşma.
  • Ekonomi ve piyasa haberlerinin takibi.
  • En güncel haliyle Android ve İos işletim sistemli mobil telefonlarda çalışabiliyor.
  • Kuveyt Türk Bankası müşterisi olmayan kişiler bu uygulamaları indirerek müşteri ol menüsü ile hemen kullanmaya başlayabiliyor.

TradePlus Kuveyt Türk Bankasından.

Katılım bankası olarak hizmet veren Kuveyt Türk hizmete sunduğu mobil uygulama TradePlus ile altın ve gümüş gibi değerli madenlerin alım satımına olanak veriyor. Faizsiz bankacılık hizmeti sunan banka hafta içlerinde 24 saat boyunca piyasalarda oluşan rakamlara istinaden işlem yapma olanağına sahip oluyor. Sunduğu TradePlus müşterilerin sahibi olduğu hesapları ile entegreli olarak çalışıyor. Bu anlamda Türkiye piyasalarını anlık olarak cebinize getiren ve hizmetinize sunan akıllı bir uygulama olarak TradePlus öncü bir adım atmış durumda. Ayrıca bu uygulama hem gerçek hem tüzel kişiliklere hizmet verebiliyor.

Yatırım yapan küçük ve büyük yatırımcılar söz konusu yatırımlarını her daim takip etmek istiyor. Bu takip için en kolay yol internet. Fakat bazı talimatlar ile size kolaylık sağlayan uygulamalar eşliğinde en iyi makas aralığı ile hizmet veren mobil bankacılık ürünleri en cazip olanları. Bu anlamda 5-24 sizlere hizmet veren TradePlus alternatifleriniz arasına alınmalı diye düşünüyorum.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.