Kredi Almanın Yolu

Kuveyt Türk Altın Kart Nedir?

27.11.2019
765
Kuveyt Türk Altın Kart Nedir?

Altın Kart, Kuveyt Türk’ün müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet olarak sunduğu bir banka kartıdır. Vadesiz hesabınızda yeterli paranız yoksa Altın Kart içerisine fazladan tanımladığınız ek bir limit sayesinde alışverişinize devam edebilirsiniz. Bu ek limit tutarları sizin tarafınızdan şekillenebilir. Altın Altın kart için ek limit 250 liradan 2.000 liraya kadar çıkabilir ve 30 günlük vade ile ödenebilir. Altın Kart ile ilgili harcamalarınız ve ödemeniz gereken tutar email ya da mesaj olarak tarafınıza iletilir.

Altın Kart Avantajları Nelerdir?

İçindekiler

Altın Kart, bakiyenizin yetmediği durumlar için size ekstra limit sağlar. Aynı zamanda Altın Kartınızdan harcadıkça Altın Puan Kazanırsınız. Vadesiz hesabınızda yeterli paranız olmadığınız zamanlar için alış verişlerinizin  %0.35’i kadar, ek limit olarak kullandığınızda yaptığınız alışverişlerin %0.1’i kadar Altın Puan kazanırsınız. Altın Kart’ta biriken puanlarını 10 liraya ulaştığı zaman bir sonraki ayın ilk günü gram altın olarak hesabınıza aktarılır. Altın Kart’ın altın kısmı da bu!

Altın Kart Nasıl Alınır?

Altın kart almak için Kuveyt Türk şubesine başvurmanız gerekmektedir. Şanslısınız çünkü Altın Kart başvuruları anında değerlendirilir ve Altın Kart almak için gittiğiniz şubeden başvurunuzun akabininde Altın Kart ile çıkabilirsiniz. Altın Kart’ınızı aldıktan sonra şifresini şubede şifre alma işlemi sayesinde belirlersiniz ve kartınız kullanıma hazır hale gelir. Kısa sürede, hiç beklemeden Altın Kart avantajlarına sahip olmak istiyorsanız size en yakın Kuveyt Türk şubesine gitmeyi ihmal etmeyin.

Altın Kart Özellikleri Nedir?

Altın kartın diğer banka kartlarından farkı bakiyeniz olmadığı halde size ek limit imkanı sunmasıdır. Yani diğer banka kartları ile sadece hesabınızda ne kadar varsa o kadar harcayabilirsiniz ama konu Altın Kart olunca hesabınızda bulunandan daha fazlasını harcayabilirsiniz. Ne kadar harcayacağınız ise Altın Kart’ınıza tanımladığınız ek limit miktarı ile belirlenir. Altın Kart ile hem yurt içinde hem de yurt dışında alışveriş yapabilirsiniz. Altın Kart’ınız ile ilgili işlemleriniz, borç ödeme, para yatırma ya da para çekme için Kuveyt Türk ATM’leri ve ortak banka ATM’lerini kullanabilirsiniz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.