Kredi Almanın Yolu

Kredisiz Faizsiz Araç Almanı Yolu Fuzuloto

14.02.2020
307
Kredisiz Faizsiz Araç Almanı Yolu Fuzuloto

Fuzuloto Faizsiz Araç Alma

Sınırlı gelire uzun vadelerde ürün almak isteriz. Bu yolda çalışır. Yüksek modelli araçlar en uygun fiyat ve taksitler eşliğinde alma çabasında olan seçeneklerinin ana gayesi faiz ödememek. Bu manada faizsiz araç almanı yolu arayışında olanlar için birkaç alternatif yol olsa da; pekçokiyi memnun eden tarzdan gerekiyor.

Yaklaşık 30 yıldır talep gören Fuzuloto faizsiz otomobil sistemi kredileri araç alma yollarından bir tanesi olarak piyasada bulunmaktadır . Dört farklı kredisiz araç alma imkanı sunan fuzuloto talebe göre çekileceğini, vade ortasında, peşinat ile erken teslim imkanı ile birlikte. Uygun fiyata araç almanın yolu Ziraat Bankasından Satılık Araçlar olabilir. Bu alternatifi de değerlendirmekte fayda olacaktır. 

Çekiliş ile Kredisiz Araç Alma

Fuzuloto araç alma yöntemlerinden birisi Olan Çekiliş Sisteminde mantık oluşturulan Gruplar Üzerinden alımıdır. Burada sistem 11 ile 61 kişilik gruplara katılım sağlayacak. Bu katılım sonrası her katılımcı aylık bir ödeme yapıyor. Bu ödemeler menüsünde ise her ay bir çekiliş ile araç sahibi olmanın yolu açılıyor. Yapılan çekilişler noter huzurunda sağlanmıştır için burada sorgulanacak, endişelenecek bir husus bulunmuyor. Uzun vadelerde araç almasının yolu kredisiz araç almafuzuloto ile sağlanabiliyor. Burada örnek bir ödeme planı söz konusu. Alacağınız olduğu 50 bin lira olduğunu farz edersek, 21 kişilik grup olması halinde 21 aylık vade söz konusu oluyor. Aylık ödeme 2.380,95 lira iken peşinat ödemiyorsunuz ve 21 aylık süreç içinde araç sahibi olurken toplam 52.900 liraya aracınızı değerlendirin oluyorsunuz. Burada oluşan 2.900 lira fark için sisteme giriş ve masraflar ile ilişkili diyebiliriz. 21 ay vade ile kredi çekebilirsiniz kredi kartı tutarını düşürecektir.

Örnek Ödeme ile Vade Ortası Sistemi Fuzuloto

Vade ortası tercih seçen insanlar için burada aracı almak istediği zaman önceden kendisi belirliyoryor. Bu manada alım için gerekli yarı bedelinin peşin olarak ödenmesi ve taksitlendirilmesi söz konusu. Fakat avantajı aracı için zaman alabilmenizdir. Ödeyeceğiniz tutar ise 50 bin lira için yaklaşık 52 bin 650 lira.

Kredisiz taksitle araç almanın yolunu açar. Korkuyor yaşıyor olması bu tür sistemlerden uzak kalmasına neden oluyor. Ancak yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren Fuzuloto sistemi . Bu adım en yakın bir bayiye çalışır.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.