Kredi Almanın Yolu

İş Bankası Telefon Bankacılığı 0850 724 0 724

İş Bankası Telefon Bankacılığı 0850 724 0 724

Müşterilerinin tüm finans işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirmek ve banka şubesine gelmeden bankacılık işlemlerinizi halletmek için 0850 724 0 724 İş Bankası Telefon Bankacılığı numarasını arayarak oturduğunuz yerden işlem yapabilirsiniz. Yapacağınız ödeme işlemlerinin yanında nakit kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, yatırım ve tüm sorgulama işlemlerinizi de sadece bir telefon kadar uzağınızda olan mobil telefon bankacılığı hizmeti ile çok daha hızlı ve çok daha kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

İş Bankası telefon bankacılığı uygulamasında kendinizi sisteme tanımlamanız için 4 farklı yöntem bulunmakta. Bu yöntemleri sıralamak gerekirse;

  • İlk yöntem olarak, telefon bankacılığı ile iletişime geçtikten sonra, daha önceden belirlemiş olduğunuz ticari şifreniz veya da müşteri şifrenizi kullanabilirsiniz.
  • Kart şifrenizin yanında, 16 haneli Bankamatik kart numaranızı tuşlayarak da sisteme giriş yapabilirsiniz.
  • 16 haneli kredi kart numarasınız ve kredi kart şifrenizi tuşlayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.
  • 11 haneli hesap numaranız ile hesap şifrenizi tuşlayarak sisteme girerek de işlem yapabilirsiniz.

İş Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Yapacağınız bu 4 farklı hızlı işlem sonrası kullanıcı kimliğinizi 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığı sistemine kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Eğer sisteme giriş yapmak için herhangi bir şifre belirlemediyseniz veya var olan şifrenizi unuttuysanız, İş Bankası telefon bankacılığı üzerinden ilk olarak 5, sonrasında 1 ve tekrardan 1 numarasını tuşlayarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda ATM üzerinden de yeni şifre belirleyebilir, şifrenizi değiştirebilir veya geçici şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Okunmalı : İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Tüm bankacılık işlemleri için İş Bankası telefon bankacılığı hizmetinden faydalanan herkes, en hızlı ve en güvenilir  şekilde işlem yapmayı hedefliyor. Müşterilerinin en kısa sürede en fazla işlemi gerçekleştirme hedefleri için kolaylık sağlayan 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığı hizmet sınırlarını her geçen gün genişletiyor. Hayata geçirilen yeni hizmet kapsamında müşteriler için, müşteri temsilcisine bağlanmaya gerek kalmadan hızlı işlem yapabilecekleri bir dijital sekreter tasarlandı. Müşterilerin en sık yaptığı aylık veya da son 3 aylık işlemlerini tanımlayan bu dijital sekreter, sisteme yapılan bir sonraki girişte müşterilerin en sık kullandığı menüyü hızlı bir şekilde karşısına çıkartıyor ve hızlı işlem yapılmasını sağlıyor. Üstelik telefon numaranızı banka şubesi ile doğruladığınız taktirde, sistemin sizi tanıması için ekstra bir güvenlik işlemine takılmadan giriş yapabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri İletişim Merkezi

En sık yapılan telefon bankacılığı hizmetlerinden olan EFT ve havale işlemlerini en sık, ticari hesap sahipleri yapıyor. Hem mobil bankacılık, hem de internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilen bu işlemde, para aktarımı da çok büyük tutarlar ile gerçekleştiriliyor. Bunun yanında 0850 724 0 724 İş Bankası telefon bankacılığı ile bireysel kullanıcıların en çok yaptığı işlem, fatura ödemeleri ve otomatik ödeme talimatları olarak biliniyor. Bireysel müşterilerin en çok uyguladığı ikinci işlem ise kredi kartı borç miktarı sorgulama, kredi kartı borç miktarının son ödeme tarihini, aylık taksit hesaplatma ve kredi ödemelerinin son durum raporunu sorgulama olarak geliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

2