Kredi Almanın Yolu

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma, Taksitlendirme

25.08.2020
763
İş Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma, Taksitlendirme

İş Bankası üzerinden kredi alanlar ve kredi kartı borcu olanların zamanla ödeyemez durama gelmeleri nedeniyle yeni bir hizmeti daha bulunuyor. İş Bankası kredi kartı borcu yapılandırma taksitlendirme imkanı ile müşterilerinin rahat nefes almalarına neden olacak olan bu hizmet değerlendirmeye alınacak alternatifler arasındaki yerini koruyor.

Maximum Kredi Kartı Yapılandırma, Taksitlendirme

İş Bankasının tahsis ettiği Maximum Kredi Kartı da dahil olmak üzere tüm bankalara ait olan kredi kartı borcu yapılandırması için İş Bankası kredi kartı borcu yapılandırma taksitlendirme hizmeti alabilirsiniz. Buradaki hizmeti alabilmek için bazı koşulları taşıyor olmanız gerekir ki bankada bu talebinizi yerine getirsin. Ülke tarihine önemli aşamalar kaydeden İş Bankası yine önemli bir müşteri potansiyeline sahip. Bu nedenle milyonlarca kişiye kart tahsisi yaparken elbette bu kişilerinde zaman içerisinde ekonomik durumlarında bozulmalar yaşadığı bir gerçek. Maddi olarak kredi kartı borcunu ödeyemeyen kişilerin mağduriyetlerin gidermek ayrıca bankanın da mağdur olmasını önlemek amacıyla talep gelmesi halinde kredi kartı borcu yapılandırma taksitlendirme olanakları veriliyor. Sizin de böyle bir borcunuz varsa başvuru yapabiliyorsunuz.

Tüm Banka Kartlarının Borçları yapılandırılabilir

Bankalara olan borçlarınız yüzünden ödeyememe durumu beraberinde haciz işlemlerinin başlaması sizin için gelecek beş yıl boyunca banka hizmeti alamamak anlamına gelebilir. Kredi yasaklısı olmak istemeyen kişilerin yine kredi kartı ve banka kredilerini alabilmelerinin yolunu açabilmesi için mevcut borçlarında ödenmesi gerekir. Eğer kredi kartı borcunuzu ödemezseniz bu yol kapanır ve sizin için zorlu süreç başlar. Bu anlamda borç ifası için yeni bir kredi ile yapılandırma imkanları doğar. Bu imkanın baş mimarı ise İş bankası kredi kartı borcu yapılandırma olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun Vadede Kart Borcu Ödeniyor

Mevcut kart borcunuzun tutarında bir kredi alarak borcunuzu ödeyebiliyorsunuz. Burada yapılandırma mevcut ihtiyaç kredisi vadeleri üzerinden yapılabiliyor. Maksimum 60 ay’a çıkarılan yani beş yıla çıkarılan vadeler ile kredi kartı yapılandırma sonrası taksitlendirmeler yapıyorsunuz. Böylece uzun dönemde taksit taksit kart borcunu öderken zorlanmadan bir yaşam sürmeniz kolaylaşıyor. Kredi kartı asgari borcunu ödemek size çok fayda sağlamaz aksine ödeyememe durumu ile faizleri daha çok ödeme yapmanıza neden olur. Fakat sabit faiz ile uzun vadede alacağınız kredi ile borcunuzu ödemek sizi daha avantajlı kılacağından İş Bankası kredi yapılandırma imkanlarından faydalanmayı da bir kenarda alternatif olarak değerlendirmelisiniz.

İş Bankası Yapılandırma Avantajlı

İş Bankası kredi ve kredi kartı yapılandırmaları hakkında banka şubelerinden olduğu gibi 0 850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak gerekli bilgiler edinilebilir. Kart borcu ile yapılandırma imkanlarından faydalanmak için bankanın onay vermesi gerekir. Bu onay ise sizin geliriniz, ödemeleriniz ve kredi notunuza bağlı olarak yapılıyor olsa da bankalar kendi borçlarının ödeneceğinden dolayı biraz esneklik bırakabiliyor. Bu durumda hem bankanın hem de sizin işiniz görülmüş oluyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.