Kredi Almanın Yolu

iPoll Nedir İnternetten Nasıl Para Kazanılır

24.12.2019
914
iPoll Nedir İnternetten Nasıl Para Kazanılır

Kişisel olarak insanlar alış veriş merkezlerini gezmek buralarda gözlem yapmak ve yorumlamak genel hobilerimiz arasında bulunuyor. Bu hobinizi paraya çevirme yolu iPoll piyasa araştırmasına yönelik olarak hazırlanmış ve piyasaya sürülmüş bir uygulama. Sonuçta piyasalarda kendi adınıza yaptığınız araştırmalar mevcuttur. Yapmış olduğunuz bu araştırmalar neticesinde dolduracağınız anketler sayesinde internetten para kazanma mümkün olabilir.

İnternetten Para Kazandıran iPoll

Kişi olarak bir mağazada alışveriş yapabilir, bir kafe de kahve çeşitlerinden tüketebilir ya da bir sinemaya giderek film izleyebilirsiniz. Tüm bunları insanlar zevkle yapar. Bu zevkin yanında nakit olarak para kazanmak ta sizleri memnun edebilir. İşte tam bu anlamda sizlere gezerken nakit kazandıracak bir uygulama olan iPoll uygulamasından bahsetmek istedik. iPoll kullanıcılarına nakit kazandırmanın yanında hediye kartı avantajları ve havayolu mili kazanma şansları da barındıran bu uygulama piyasada yaptığınız araştırmalara istinaden dolduracağınız anketlere bağlı.

iPoll Nasıl Çalışır?

Uygulamayı İOS ve Android google playerden indiriyorsunuz. Daha sonra kayıt aşaması bulunuyor. Bu aşama ile kendiniz hakkında bilgileri sisteme kaydediyorsunuz. istenilen bilgiler aylık kazancınız, alışveriş sıklığınız gibi hususlardan oluşuyor. Yani kazanacağınız tutar ABD Doları üzerinden olsa da kazanç miktarı farklılık gösterebiliyor. Yani anketlere 1 dolar ödeyen de var 15 dolar ödeyende. Uygulamayı yükledikten ve kayıt olduktan sonra telefonunuzun GPS’ini yani konum bulma özelliğini açmanız gerekiyor. Bu sayede mevcut anketlere ve araştırma yapılması istenilen firmalara yakın olmanız ile daha çok ankete katılabilme imkanlarına sahip oluyorsunuz.

İlgi Alanına Göre Anket

Kişisel olarak sizlerin ilgi alanlarınıza göre bir görev alanı belirleyebiliyorsunuz. Bu sayede anketlerden daha çok verim alınması planlanmış. Burada sizin ilgi alanınıza giren anketler oluşması halinde görev size verilebiliyor. Sade ve kolay bir ara yüzüne sahip iPoll uygulaması ile anketler zaman almıyor ve kolay olduğu yönünde beyanlar bulunuyor.

Kazandığım Paraları Nasıl Alacağım?

iPoll ile kazandığınız paralar sizlere Paypal aracılığıyla nakit olarak yatırılıyor. bu uygulamadan para çekimi yapabilmeniz için ise hesabınızdaki paranın toplam 10 dolara ulaşması gerekiyor. Bu uygulamaya katılanlar arasında üç ayda bir çekiliş yapılıyor. Bu çekiliş ile kazanan kişi 10 bin dolar para ödülü alıyor. Bu anlamda internetten para kazanma yollarından birisi olarak bu uygulama alternatifiniz oluyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.