Kredi Almanın Yolu

İnternet sitelerini test et para kazanmak

27.12.2019
274
İnternet sitelerini test et para kazanmak

Bir çok büyük web site sahipleri, kendilerinin web sitelerinde göremedikleri konular hakkında üçüncü kişilere para karşılığında objektif olarak incelemesini sağlayacak, testler doğrultusunda para kazandırmaktadır. Ancak bu işi yapabilmek için iyi derece ingilizce bilmeniz ve internetten anlıyor olmanız gerekmektedir. Çünkü aynı sektör içerisinde yer alan iki web sitenin, diğer siteden onu ayıran özelliklerini ayırt edebilmeniz için size para öderler. Bu konuda doğru tercihler yapmalısınız ki daha yüksek meblağlar kazanabilesiniz. Burada sizlere sunulan testler genelde 5 ile 30 dakika aralığında sürmekte olup, bu testler başına sizlere ortalama olarak 10 dolar ödenmektedir. Test ederek para kazandıracak web sitelerini sizler için aşağıda listeledik.

Enroll

İçindekiler

Buraya kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra, sizler için hazırlanmış olan test etme işlemleri kayıt esnasında verdiğiniz mail adresinize gönderilir. Alacak olduğunuz işler de fiyat özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bazı işlemler 1 dakikalığına 10 cent verirken, bazı işler 1 dakika da 1 dolar verebilmektedir. Bu site ödeme yöntemi olarak Paypal kullanmaktadır.

StartUpLift

Kurumsal web sayfalarının ilgili sorularını burada yanıtlayarak para kazanabilirsiniz. Bir çok firma kendilerine ait web sitelerini ve cevaplanması gereken soruları vererek bu tarz platformlarda para karşılığında yaptırmaktadır. Bu görevi yerine getirdikten sonra, fikirlerinizi burada yazılı bir halde belirtirsiniz. Daha sonra size bunun için 5 dolar ödeme yapar ve bu ödemeleri haftalık olarak hesabınıza PayPal üzerinden çekebilirsiniz.

TestingTime

Harika bir gelir kaynağı olan TestinTime, bir test için size 50 euroya kadar ödeme yapabilmektedir. Burada testler sizlere skype üzerinden iletilmektedir ve 30 ile 90 dakika aralığında bir zaman zarfı içerisinde tamamlanmaktadır. Testte tüm görevleri yerine getirdikten sonra 10 gün içerisinde ödeme hesabınıza yansıtılmaktadır.

TryMyUI

15 20 dakika da 10 dolar kazanmanız TryMyUl ile mümkün. Bu sitede oluşturacağınız bir profilden sonra, yeterlilik sınavına giriyorsunuz. Yeterlilik sınavı sizin burada sizlere verilecek olan testler hakkında ne kadar deneyiminizin olduğuna bakmak içindir. Eğer bu sınavı geçerseniz, testler sizlere email yolu ile gönderilecektir. Daha sonrası da testi bitirerek, geri gönderip, ödemenizi web sitesi üzerinden alabilirsiniz.

Userfeel

Sizlere farklı web siteleri hakkında fikirlerinizi sorarak para kazanmanızı sağlamaktadır. Burada size örnek bir test sunulmaktadır, eğer bu testi geçerseniz, mail ile ilk göreviniz gönderilerek işe başlayabilirsiniz. Yaptığınız her bir görev için 10 euro kadar para kazanmanız mümkündür.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.