Kredi Almanın Yolu

İNG Bank’ta Kredi Faizi 0,94 Oranıyla

04.02.2020
304
İNG Bank’ta Kredi Faizi 0,94 Oranıyla

Tüketici kredilerinde faiz indirimleri haberleri bankalardan sırayla gelirken en düşük faiz oranı İng Bank’tan 0,94 faiz oranı ile geldi. Faiz düşürme kararı alan banka bu oranı vermede bazı şartları bulunsa da gerekli kriterleri taşıyan herkesin belli miktarlarda krediyi çok az faiz ödeyerek alabileceği yönünde açıklamaları barındırıyor.

İng Bank’tan Uygun Faizli Kredi

İhtiyaç (Tüketici) kredisi ihtiyacı olan kişilerin arayışları en uygun faizli kredi ile en iyi banka üzerinde yoğunlaşırken bankalar birer birer faiz indirimine gidiyor. Son olarak gerekli faizlerde indirime gitme kararı alan İng Bank talep eden müşterilerine uygun şartları taşıyor olmaları halinde 0,94 faiz oranı ile kredi tahsisi yapıyor.

0,94 oranı denilirken burada bu faiz oranından başlandığını da ayrıca belirtmekte fayda olacaktır. Nitekim banka ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine 12,24,36,48 ve 60 ay vadelerde kredi ürünü sunuyor. Bu oranda kredi alabilmeniz için ise maksimum 20 bin liralık bir başvuru yapmanız gerekli. Devlet bankaları da dahil olmak üzere en uygun faiz oranını sunan İng bank kişinin gelirine göre uygun ödeme koşulları sağlıyor.

İng Bank 20 Bin Lira Kredi Detayı

Alınacak 20 bin lira kredi için 60 ay yani beş yıl ödemeli olarak aylık 460,57 lira ödeme yapıyorsunuz.

İng Bank 15 Bin lira Kredi Detayı

0,94 faiz ile 15 bin lira almanız halinde beş yıllık geri ödemeniz 354,43 Lira.

İng Bank 10 Bin lira Kredi Detayı

Alacağınız kredi tutarı 10 bin lira olması halinde beş yıllık ödemeniz aylık 230,28 Lira oluyor.

Kredi alımlarında kredi tahsis ücreti alacağınız kredi üzerinden alınırken aynı zamanda BSMV ve KKDF ödemesi yapılıyor. Bunun yanında banka kişilere aldıkları krediler için hayat sigortası poliçesi sunuyor. Bu poliçenin tutarı ise kişinin hayati durumları, yaşı ve cinsiyetine göre farklı olarak değerlendiriliyor.

Kimler Kredi Alabilir?

Kredi şartlarını taşıyan herkesin kredi alması söz konusu iken burada genel şart kişinin yaşının tutuyor olması, kredi notunun en yüksek seviyelerde olması, kişinin alacağı kredi tutarı ile ödemelerini yapabilecek seviyelerde olması, kişinin banka yasaklısı olmaması ve haciz kaydı gibi sorunlarının olmaması genel şart.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.