Kredi Almanın Yolu

İng Bank Telefon Bankacılığı 0850 222 0 600

04.11.2019
1.030
İng Bank Telefon Bankacılığı 0850 222 0 600

Kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen bankacılık işlemlerinin en hızlı şekilde yapılmasını hedefleyen ve 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren ING Bank, müşteri temsilcileri ile telefon bankacılığında. Bankada sıra beklemek istemeyen kullanıcılar, 0850 222 0 600 ing Bank telefon bankacılığı numarasını arayarak müşteri temsilcilerinin de yardımıyla bireysel ve kurumsal işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

İng Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

ing Bank ile bireysel hesabından veya ticari hesabından bir başka hesaba para göndermek veya bu iki hesaba da sahip olan kişiler, ing Bank telefon bankacılığı üzerinden tüm hesap bilgilerini kolayca öğrenebilir, turuncu hesap açılışı yapabilir, yeni şifre ve parola alabilir veya var olan şifreyi değiştirebilir, işlem limit bilgisi hakkında bilgi alabilir, hesaplarında limit artırma veya limit azaltma işlemleri yapabilir, kartlarının kaybolması ve çalınması durumda kart iptal talebinde bulunabilir, veya da internet bankacılığı ip kısıtlama yani, uyarı tanımlama işlemlerini kolaylıkla yapabilirler. Ayrıca gündelik hayatta en sık yapılan işlemler arasından havale, EFT kredi kartı bilgileri, kredi ve kredi kartı borç ödemelerini de çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

İng Bank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Ayrıca 0850 222 0 600 numaralı ING Bank telefon bankacılığı ile avans ve taksitli nakit avans kullanımı sanal kart tanımlama ve diğer sanal kart işlemleri, nakit kart işlemleri, trafik kazası ve vergi ödemeleri, bağış veya fatura ödemelerini, ayrıca da otomatik ödeme talimatı verme işlemlerini de bu sayede gerçekleştirebilirler. 2 ve ardından 0 tuşlarına birer saniye arayla tuşlayarak beklemeden direkt bağlanabilirsiniz. 0’ı tuşlayarak anında müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. ING Bank telefon bankacılığından faydalanmak için, ilk olarak banka şubesi üzerinden telefon bankacılığı sözleşmesinin imzalanması şartını yerine getirmeniz gerekiyor. Telefon bankacılığı sözleşmesini imzaladıktan sonra hesap bilgileriniz, banka kart bilgileriniz yada diğer bankacılık bilgileriniz ile ING telefon bankacılığını kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Okunmalı : İng Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Gerçekleştirmek istediği her türlü bankacılık işlemleri için mobil telefon bankacılığını kullanan kişiler, bazı ing Bank telefon bankacılığı sınırlamasına takılabilirler. Bu sınırlamalar sadece belirli saatler için geçerlidir. EFT ile para transfer işlemleri sadece hafta içi 09:00 ile 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek şekilde ayarlanmıştır. Ancak diğer bankalarda geçerli olmasa bile, ING Bank ile hesap işlemlerinizi sınırsız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İng Bank Müşteri İletişim Merkezi

Döviz alım satımındaki maksimum rakam, 150.000 USD olarak belirlenmiştir. Bu rakamın üzerinde bir döviz alım satımına izin verilmez. Kredi kartı ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler, 0850 222 0 600 ING Bank telefon bankacılığı numarasını arayarak para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kredi kartı ile nakit ihtiyacı karşılamak için belirlenen işlem limiti ise 7.500 TL’dir. ING Bank telefon bankacılığı sınırlaması bu limitler dahilinde olduğu için, burada belirtilen rakamlar dahilinde yaptığınız işlemlerde ekstra bir talimat vermenize de gerek kalmayacaktır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.