Kredi Almanın Yolu

İng Bank Teknokredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

17.05.2020
352
İng Bank Teknokredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en büyük elektronik marketlerinden biri Teknosadır. Yapılan düzenlemeler ile özellikle cep telefonlarında taksitlere düzenlemeler gelmiştir. Bu nedenle tüketiciler Teknosa aracılığıyla ING BANK tarafından sağlanan teknokrediye başvurarak elektronik ihtiyaçlarını kolaylıkla alabilmektedir. Aylık taksitler halinde ödeme yapılabilmektedir. Teknokredi tam olarak ING-Teknosa işbirliği sonucu ortaya çıkmış olan bir kredidir. Başvuru şeklide oldukça kolaydır. Satın almak istediğiniz ürün için Teknosaya gitmeniz yeterli olacaktır. Burada teknokrediye başvurunuzu SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredinin tutarı yaklaşık olarak 15.000 TL’yi bulmaktadır. Teknokrediyi kullanabilmek için İng Bank şubesine gitmenize gerek yoktur. Teknosa mağazalarından bu krediye başvuru yapmanız mümkündür.

12 Taksitli TEKNOSA ING Kredi Başvuruları

Teknosa mağazalarından ING Bank tarafından sağlanan teknokrediye başvurmanız oldukça kolaydır. Bu krediye başvurabilmeniz için yapmanız gerekenler;

  • Teknokrediyi kullanmak için bir Teknosa mağazasına giderek nakit kart isteyiniz.
  • Nakit kart üzerinde bulunan başvuru numarasını ve TC kimlik numaranızı belirtilen SMS numarasına gönderin ve talebinizin onaylanmasını bekleyin.
  • Bu adımları izledikten sonra gelen onay odunu Teknosa mağazalarında bulunan ING Bank Hizmet Noktasında başvuru onay koduyla gerekli bilgileri doldurun.
  • Bu adımlar eksiksiz olarak gerçekleştiği takdirde krediniz kullanıma hazır olacaktır. Onaylanan kredi tutarınız 750 ile 15 BİN TL arasında farklılık göstermektedir.
  • Vadeler ise 6 aydan başlayarak ürün çeşidine göre 60 aya kadar belirlenebilir.

TEKONOKREDİ Fırsatları Nelerdir?

Teknokredi sayesinde istediğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bu durumda da pek çok avantajda da faydalanmanız mümkündür. Bu avantajlar ise;

  • Şubeye gitmenize gerek yoktur. Dosya masrafı adı altında bir takım masrafları ödemenize gerek yoktur.
  • Bireysel kredilerde olduğu gibi hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Kefil gibi ekstra işlemlere tabi olmazsınız.
  • Bankadaki prosedürler ile uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Gelir belgesi/ maaş bordrosu gibi evraklara ihtiyaç yoktur.

Günümüzde artık pek çok bankacılık işlemleri oldukça kolay hale gelmiştir. Teknokredi de bu fırsatlar arasında yer almaktadır. Teknokredi sayesinde Teknosa mağazalarından istediğiniz elektronik ürünü alma fırsatınız olacaktır. Bu avantajlarının yanı sıra bankacılık prosedürleri ile uğraşmanıza gerek olmayacaktır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.