Kredi Almanın Yolu

İng Bank Kredi Hesaplama

İng Bank Kredi Hesaplama

Kredi faizlerindeki sürekli düşme ivmesi sonrası faiz indirimine giden finans kuruluşlarından bir tanesi de İng Bank. Muhtemel medya ve sosyal medyada reklamları ile karşılaşmış olacağınız İng Bank Kredi Faizleri kişinin kredi notuna göre değişiklik gösteriyor. Fakat burada notunuz çok iyi durumda ise çok daha iyi şartlarda kredi alabilmenin yolu açılmış oluyor.

İng Bank Kredi Faiz Oranları 0,99 ile başlıyor. Bu anlamda tüketici kredisi çekmek için çok cazip bir rakamdan bahsetmek mümkün. Bu anlamda kredi vadesi de maksimum 60 ay. Yani beş yıl ödemeli olarak kredi tahsisi yapılabiliyor. Bunun için yapmanız gereken İng Bank Kredi başvurusu yapmak olacaktır.

İng Bank Kredi Hesaplama

Muhtemel alacağınız kredi tutarları ve 12,24,36,48 ve 60 ay vadelerde ödeyeceğiniz tutarlar şu şekilde;

Kredi Tutarı 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
10.000 899 481 343 275 234
20.000 1798 963 686 549 468
30.000 2697 1444 1029 824 702

Uzun süredir Türkiye ekonomisine katkı sağlayan İng Bank tecrübeleri ile deneyimlerini tüketicinin hizmetine sunuyor. Burada kişinin kredi notlarına ve bankalar ile çalışmasına bağlı olarak kredi faiz oranı sunarken kişiler çok avantajlı bir borç alma yoluna da gidebiliyor.

İng Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelişen Teknoloji en çok bankalara yaramış durumda. Nitekim bu sayede kredi başvurusu ve tahsisi de yapılabiliyor. İng Bank Kredi Başvurusu yapabilmeniz için yollar şu şekilde;

  • İnternet Bankacılığından; İNG Bank internet ve mobil bankacılığını kullanan kişiler anlık olarak kredi başvurusu yapar ve anlık olarak çekerek hesabına yatan parasını kullanamaya başlayabilirler.
  • Banka Şubesi : İng bank şubelerini ziyaret ederek klasik yöntemler ile kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.
  • SMS ile başvuru yapabilirsiniz. (Örnek KREDİ boşluk TC NO boşluk) 2205 e mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • ATM’den Başvuru. İng Bank şubelerinde hesabınız bulunuyorsa bu hesaba bağlı olarak bankamatikten başvuru yapabilirsiniz.
  • Telefon Bankacılığından: İNG Bank telefon bankacılığını açtırmışsanız ve kullanıyorsanız buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. İng Bank Telefon bankacılığı makalemizden faydalanabilirsiniz.

Kredi Masrafı Ne Ödeyeceğim?

Kredilerde alınan tutarlar üzerinden kredi masrafı ödenir. Burada Kredi tahsis ücreti 10 bin lira için 50 lira ödersiniz. KKDF ve BSMV kesintisi de küçük rakamlarda. Fakat alacağınız kredi için hayat sigortası yaptırmanız Halide bunun için poliçe bedeli ödemeniz gerekir. Kredi İçin Hayat Sigortası Zorunlu mu başlıklı yazmız sizin için faydalı olacaktır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.