Kredi Almanın Yolu

Halkbank Kredi Hesaplama

28.11.2019
3.162
Halkbank Kredi Hesaplama

Halkbank tüketici kredisi ihtiyacı olanlara 60 ay vadelere kadar kredi imkanı verirken burada maksimum verdiği kredi tutarı da 15 bin lira. Bu rakamın üstünde kredi almanız şu an için mümkün olmasa da bu sizin durumunuza göre banka şubesinden verilebileceğini de hatırlatmakta fayda olacaktır.

Halkbank Tüketici kredileri hızlı kredi, maaşını Halkbank’tan alanlara kredi, Kamu çalışanlarına kredi, özel sektör çalışanlarına kredi, emekli ihtiyaç kredisi altında farklı faiz oranları üzerinden kredi tahsisi yapıyor. Bu anlamda alacağınız krediyi erken kapatma imkanınız da var ki muhtemel alacağınız tutarlar ile ödeyeceğiniz taksit tutarları şu şekilde;

Halkbank Kredi Hesaplama

Kredi Tutarı 12 24 36 48 60
10.000 926 509 371 304 265
15.000 1.389 763 557 456 397

Halk Bankası, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin diyor. Tatil, sağlık, eğitim, her türlü nakit ihtiyaçları verilen İhtiyaç Kredisi, kolay ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile sunuluyor.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Alma Şartları

Evdeki eşyaları yenilemek, evde herhangi bir onarım yaptırmak ya da acil çıkan bir ihtiyacı gidermek üzere İhtiyaç Kredisi talep etmek için şu koşullar gerekiyor;

  • 18 yaşından gün almış olmak.
  • Üzerinde TC Kimlik Numarası bulunan Nüfus Cüzdanı, ehliyet veya pasaport fotokopisini vermek.
  • Gelir durumunu belgelemek (ücretli çalışanlar için bordro, emekliler için Emekli Maaş Hesap Cüzdanı, serbest meslek sahipleri için vergi levhası, yıllık gelir vergisi beyannamesi, işletme hesap özeti, ticaret sicil gazetesi, kira geliri için tapu ve kira sözleşmesi)
  • Maaşını Halk Bankası’ndan alan müşterilerden gelir belgesi ibraz etmeleri istenmiyor.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi SMS İle Başvuru

Halkbank SMS Bankacılığı uygulaması ile, bazı hizmetlerin mobil telefonlar kullanılarak yapılmasına olanak tanımaktadır. Ancak ihtiyaç kredisi taleplerini bu yoldan almamaktadır.

Halk Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

Banka müşterisi olsun olmasın herkes, bankanın internet sitesi üzerinde bulunan “Hızlı Başvuru” seçeneğini kullanarak Bireysel Kredi Başvurusu yapabilir. Bunun için ekranda TC Kimik Numarası’nın ve girilmesi istenen diğer bilgilerin ilgili alanlara girilmesi gerekiyor. Kredi başvurusu tamamlandıktan sonra banka, talebi en kısa sürede değerlendirmekte ve bilgi vermektedir.

Halk Bankası Kredi Risk Raporu Sorgulama

Banka bildirimleri esas alınarak Kredi Kayıt Bürosu tarafından hazırlanan Kredi Risk Raporu, herhangi bir Halkbank şubesinden veya 444 0 400 Halkbank Dialog hattından ya da İnternet Şubesinden talep edilebilir.

Diğer Başvuru Yolları

İhtiyaç kredisi talep etmek için, İnternet Şubesi kullanılmıyorsa, yakındaki bir Halk Bankası Şubesi’ne gitmek gerekiyor. Yine de bankanın internet sitesinde yer alan Bireysel Kredi Başvuru Formu’nu doldurarak, (0212) 340 09 99 nolu faksa göndermek yeterlidir.

Bunun yanında kredi hakkında bilgi alınmak isteniyorsa, bankanın 444 0 400 Halkbank Dialog hattı her zaman aranabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

2