Kredi Almanın Yolu

Halk Bankası Telefon Bankacılığı 0850 222 0 400

Halk Bankası Telefon Bankacılığı 0850 222 0 400

İster evinizde, ister iş yerinizde, isterseniz de dünyanın öbür ucunda olun… Kısacası nerde olursanız olun, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için 0850 222 0 400 Halk Bankası telefon bankacılığını arayarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sadece işlemleri yapmadan önce banka tarafından size ufak bir şartı yerine getirmeniz isteniyor. İlk işlem olan hesap açılışı sırasında banka şubesine, telefon bankacılığı ile tüm işlemlerinizi yapmak istediğinizi belirtmeniz ve size sunulan telefon bankacılığı sözleşmesini okuduktan sonra imzalayarak işleme başlamanız yeterli olacaktır.

Halk Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

Halkbank telefon bankacılığı hizmetinden yararlanmak için Türkiye sınırları içerisinde olmanız gerekmiyor. Dilediğiniz zaman yurt dışından da işlem yaparak hizmet alabileceğiniz Halkbank telefon bankacılığı sayesinde dünyanın her yerinden hızlı işlem yapabilirsiniz. Cep telefonu veya sabit numaralı telefonunuzla 0850 222 0 400 numaralı müşteri hizmetleri hattını hattı yada 444 0 444 numaralı banka hattını arayabilirsiniz. Yurt dışından hizmet almak için ve hızlı bankacılık işlemleri için 0090 0850 222 0 400 numaralı yurt dışı müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Kredi kartı, hesap kartı ve nakit kredi gibi başvuru işlemlerinizi Halkbank Diyalog hattını arayıp, sizi başvuru menüsüne yönlendiren 6 numarasını tuşlayarak daha sonra da Diyalog başvurunuz için 3 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Okunmalı : Halk Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halk Bankası Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Telefon üzerinden yapılan bankacılık işlemlerinin en başında kredi kartı şifresi almak geliyor. Ayrıca kredi kartı şifresi almanın yanında kredi kartı ekstrelerinizi hızlıca kontrol edebilir, dilediğiniz yere borç ödemesi yapabilir veya da kredi kartınız ile fatura borçlarınızı hızlıca ödeyebilirsiniz. Üstelik yapacağınız hızlı işlemler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Kredi kartı borcunuzun bitmesi için kaç taksit ödemeniz gerektiğini öğrenebilir, taksit miktarını sorgulayabilir ve hızlı taksit ödeme işlemi yapabilirsiniz. Havale ve EFT ile başka hesaba para transfer edebilir, kartınızın kaybolması ve çalınması halinde kart iptal talebi ile kartınızı kullanıma kapatabilirsiniz. Üstelik yapacağınız yatırımları kontrol edebilir, hızlı yatırım işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek için 0850 222 0 400 numaralı Halk Bankası telefon bankacılığını arayarak yapacağınız işlem üst limitleri şu şekildedir;

  • İsme havale edilebilen maksimum tutar 20.000 TL.
  • Hesaba havale edilebilen maksimum tutar 150.000 TL.
  • EFT ile transfer edilebilen maksimum tutar 150.000 TL.
  • Maksimum Döviz alış tutarı 150.000 TL.
  • Maksimum Döviz satış tutarı 150.000 TL.
  • Yurtiçi Döviz Transferi maksimum tutarı 75.000 TL.
  • Yurtdışı Döviz Transferi maksimum tutarı 75.000 TL.
  • Repo en az 1.000 TL.
  • Bano/Tahvil en az 10 TL.
  • Altın 100.000 TL.

Halk Bankası Müşteri İletişim Merkezi

 Halk Bankası tarafından belirlenen bu işlem tutarı çerçevesinde dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz ancak yapacağınız işlemler sadece belirli saat sınırları içerisinde gerçekleştirilebilir. 24 saat sınırsız bir şekilde yapacağınız işlemler banka tarafından havale, ileri tarihli EFT, ve son olarak da değişken fonlar olarak belirlenmiştir. Ayrıca normal EFT işlemini 08:00’dan 16:30’a kadar yapabilirsiniz. Halkbank yatırım transfer işlemleri için saat 09:05 ile 16:30 arasında rahatlıkla işlem yapabilirsiniz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.