Kredi Almanın Yolu

Halk Bankası 3452 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

17.05.2020
490
Halk Bankası 3452 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sebebiyle insanlar zor bir dönemden geçiyor. Çünkü korona virüs salgını iş yerlerinin kapanmasına ve insanların işsiz kalmasına neden oldu. Üretimin durma noktasına geldiği tüm dünyada devletler çeşitli tedbirler alarak yaşadıkları hasarları en az seviyeye indirmeye çalışıyorlar. Aynı durum ülkemiz için de geçerlidir. Bu zorlu günleri başarılı bir şekilde atlatmak için bankalar ‘’ekonomik istikrar kalkanı’’ tedbirleri kapsamında geliri 5000 TL altında olan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi veriyor. Bu bankalardan biri de halkbankasıdır. Halk bankası şubelerine gitmeden SMS başvurusu ile kredi başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okunmalı. Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Halk Bankası Kredi Başvurusu

Halk bankası korona virüs tedbirleri kapsamında diğer birçok banka gibi isteyen vatandaşlara kolay ödeme imkânlarıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Ayrıca sunduğu bu imkânı kolay başvuru işlemleri ile de alıyor. Bankaya gitmeye gerek kalmadan bir mesaj ile tüm işlemler başarılı bir şekilde gerçekleşiyor. Kredi başvurunda bulunmak isteyen kişilerin bankanın sayfasına girerek ‘’ KREDİ, TC KİMLİK, GELİR BİLGİSİ ve KREDİ MİKTARI yazarak 3452’ye gönderilir. Banka ihtiyaç kredisi kapsamında başvuru yapan tüm vatandaşlara 15.000 TL’ye kadar kredi alma fırsatı sunuyor. Başvuru yapan kişiler aynı gün gönderilen mesajla bilgilendirilirler. Kolay ödeme imkânları ve düşük faiz oranları ile hassas geçen bu dönemde halk bankası da tüm vatandaşların yanında olarak onlara destek veriyor. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu yapmak bankaya gitmek ya da internet üzerinden başvuru yapmaktan daha kolay ve daha hızlı bir işlemdir. Zaman almayan bu işlem birkaç gün içerisinde de neticeye varılır.

Halk Bank ATM Kredi Başvurusu

Halkbank müşterilerine ATM üzerinden de kredi başvurusunda bulunma kolaylığı sağlıyor. Bu sebeple başvuruda bulunmak isteyenlerin kendilerine en yakın ATM’ye giderek Halkbank hesaplarına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Buradan yapılacak işlem TC kimlik numarası girerek alınacak kredi tutarını belirtmek olacaktır. Ardından başvur butonu tıklanır ve kişilerin kredi talepleri işleme alınır. Böylece ATM’ler üzerinden de başvurular alınarak insanlara büyük kolaylıklar sağlanmış olur. Verilen krediler ile insanlar birtakım ihtiyaçlarını gidermeye çalışırlar.

Günümüzde tüketiciye en kolay ulaşma yolu telefonlar üzerinden. Bunun yanında bankalarda bu kolaylıklardan faydalanarak SMS kredi başvurusu imkanı veriyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.