Kredi Almanın Yolu

GarantiPay Nedir Nerelerde Geçer? (Garanti BBVA)

29.05.2020
307
GarantiPay Nedir Nerelerde Geçer? (Garanti BBVA)

GarantiPay Garanti Bankası’nın Bonus Flaş uygulaması kullanıcılarının ödeme yapmak için kullandığı bir ödeme şeklidir. GarantiPay kolay ve en hızlı şekilde internet alışverişi yapmak için kullanılan bir sistemdir. Pek çok siteyle anlaşması bulunan GarantiPay kullanıcılara geniş yelpazeli bir alışveriş seçeneği sunmaktadır. Çokça tercih edilen bir ödeme sistemidir. Bunun en önemli nedeni çok fazla alışveriş seçeneği sunmasıdır.

GarantiPay Nedir?

Kredi kartı bilgilerini girmeye gerek kalmasan Garanti BBVA bankasına ait güvenli ve kolay bir şekilde internetten ödeme sunmaktadır.  Mobil uygulamalarda kullanılan ve internetten online bir şekilde yapılabilecek alışverişlere bonus flaş tarafından yönlendirilen bir sistemdir. Oldukça güvenli ve pratik bir ödeme sağlamaktadır. Son zamanlarda pek çok kişi tarafından kullanılan bir sistem olmuştur.

GarantiPay Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

GarantiPay Garanti Bankası’nın Bonus Flaş mobil uygulamaları ile fırsatlardan yararlanmayı sağlayan bir sistemdir. Ödeme işlemi ise; ilk olarak alınacakları sepete attıktan sonra ödeme seçenekleri arasında GarantiPayı’ı seçmek gerekir.  Daha sonra ise açılan ekrana Garanti Bankası’na ait kayıtlı bulunan telefon numarasını ve kimlik numarası girilmelidir. Bu işlem de yapıldıktan sonra kullanıcının telefonuna bir bildirim gelir. Bu bildirimde kişinin kullandığı kredi kartları veya banka kartları bulunur. GarantiPay işleminde kredi kartı veya banka kartı şifresi istenmez.

GarantiPay Geçerli Olduğu Siteler

GarantiPay pek çok sitede geçerli olan bir sistemdir. Hem güvenilir olması hem de pek çok site ile anlaşmalı olması kullanıcıları çok memnun etmektedir. En popüler siteler ise şunlardır; Gittigidiyor.com, Migrossanalmarket.com, N11.com, Defacto.com, Colins.com, Atasunoptik.com, Damattween.com, Ebebek.com, dr.com.tr, Tatilsepeti.com, Setur.com, Trendyol.com, Hepsiburada.com gibi siteler GarantiPay sistemini kullanan sitelerin en popülerleridir. Bunun gibi pek çok sitede GarantiPay sistemi kullanılmaktadır. Güvenilir olması ve pratik olmasından dolayı pek çok site ve kullanıcı tarafından tercih edilir.

GarantiPay ile Ödeme Avantajları

Son zamanlarda internet üzerinden alışveriş çok büyük artışa geçmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde ise en önemli husus güvenliktir. Bunun üzerine tüm bankalar güvenliklerini arttırmak amacı ile pek çok çalışma yapmıştır. Yapılan güvenlik çalışmaları sonucu GarantiPay ortaya çıkmıştır.  GarantiPay ile kart hizmeti numaraları bile girilmeden ödeme işlemi yapmak mümkündür. Bu avantajının yanı sıra bir de ödemeleri çok kısa bir sürede hatta saniyeler içinde yapması da kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. GarantiPay sisteminin en büyük avantajları güvenlik ve pratik ödeme şekli olmuştur.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.