Kredi Almanın Yolu

Garanti Nakit Avans Hesaplama, Başvuru

Garanti Nakit Avans Hesaplama, Başvuru

Garanti BBVA son zamanlarda avans hesap açısından önemli adımlar attı. Yapılan reklamlar eşliğinde atılım yapan banka bu anlamda önemli bir potansiyeli de yakalamış görünüyor. Kişilerin beklenmeyen ani nakit ihtiyaçlarının karşılanması açısından en çok tercih ettikleri nakit avans kredi kartı ve kredili mevduat hesapları üzerinden alınabiliyor. Garanti BBVA Taksitli Nakit Avans ihtiyacınızı karşılamada tercih edeceğiniz bir yol.

Garanti Avans Hesap Özellikleri

  • 3-12 ay vadelerde alınabiliyor.
  • 1,60 Faiz Oranıyla alınıyor.
  • En az 100 TL avans alınabiliyor.

Nakit avansınızı Garanti BBVA Bonus Kredi kartı ve Kredili Mevduat Hesabı (KMH) üzerinden alabiliyorsunuz. Alacağınız para taksitli avans hesap ile hesabınızda bulunan limit dahilinde alınabiliyor. Hesabınızda nakit para bulunuyorsa bu paraya dokunmadan yada hesabınızda para olmadığı takdirde kullanılabilen bir bankacılık ürünü. Avansınızı 12 ay vadelerde ödeyebiliyorsunuz. Bu hizmetin alımında komisyon ve ek ücret olmasa da KKDF, BSMV ve faiz ödemesi yaptığınızı da hatırlatalım.

Garanti ATM’den Nakit Çekim

Garanti BBVA Avans hesabınızdan paranızı bankamatikten çekim yapabiliyorsunuz. Bu hizmete başvuru için banka şubesi, Garanti Mobil Bankacılık, ATM, Garanti Telefon Bankacılığı üzerinden başvuru yapabiliyorsunuz.

Garanti Avans hesabınıza tanımlanan limitin % 80 i oranında nakit avans çekibiliyorsunuz. Burada en az çekim tutarı da 100 TL ile sınırlandırılmış. Alacağınız avansın vadesi en az üç ay en çok ise 12 ay ile alınabiliyor. Taksit tahsilatı da hesaba para girişi ile aylık olarak hesabınızdan kesiliyor. Ödeme yapılmaması halinde Garanti KMH üzerinden tahsilat yapılıyor. Bu nedenle limitin tamamı avans olarak verilmiyor. Ödeme ve faiz hesaplanmasında oran ise % 1,60.

Garanti Avans Hesaplama

Alacağınız 2 Bin lira avans için vergi ve fon tutarı ödemeniz 6,40 TL oluyor. 30 günlük kullanım sonrasında faiziniz 32 TL. Toplam geri ödeme tutarı da 2 bin 8 Lira 40 kuruş oluyor. Eğer bu kullandığınız 2 bin lirayı bir yıl vadede alırsanız toplam ödeyeceğiniz faiz tutarı 389,33 TL, vergiler 77,87 TL ve toplam geri ödemeniz ise 2 bin 467 Lira 20 kuruş oluyor.

Garanti Taksitli Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Garanti İnternet Bankacılığından : Başvuru, Kredi, Avans Hesap, Taksitli Avans hesap ile.
  • Garanti Mobilden: BAşvurular, Kredi, Avans Hesap Başvurusu, Taksitli Avans hesap ile.
  • Garanti ATM’den : Hesaplar, Avans Hesap, Taksitli Avans Hesap ile başvuruyorsunuz.
  • Garanti müşterisi olmayanlar internet sitesi üzerinden başvuru yapabiliyor.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.