Kredi Almanın Yolu

Garanti BBVA UGİ Nedir? Nasıl Kullanılır?

29.05.2020
448
Garanti BBVA UGİ Nedir? Nasıl Kullanılır?

UGİ genel itibariyle bir yapay zekâ uygulamasıdır. UGİ’yi kişiler bankacılık işlemlerini yapmak için bir araç olarak kullanmaktadır. Müşteriler internet bankacılığı kullanarak UGİ’ye ulaşmakta oradan da işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlem ilk örnek olarak Garanti BBVA Bankası tarafından ortaya koyulmuş bir işlemdir. Yapay zekânın bankalar üzerinde oldukça iyi bir çalışma gerçekleştirdiği ortadadır. Bugün kumbara yönetimi olarak hızla yayılmaktadır.

UGİ Kumbara uygulamasında hemen hemen yapamayacağınız hiçbir işlem yok gibidir. Aynı zaman da bu yapay zekâ oldukça canlı ve işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında sanki bir kişi ile muhattap oluyormuşsun gibi davranış sergilemektedir. Buda bu uygulamanın müşteriler üzerinde olumlu etki bırakmasına sebep olmuştur.

UGİ Nasıl Kullanılır?

İçindekiler

Garanti BBVA  bünyesinde oluşturulan UGİ kullanılış açısından da oldukça kolay bir sisteme sahiptir. UGİ sizin internet bankacılığı üzerinden ve mobil uygulamalarında yaptığınız bütün işlemleri yapabilme imkânı sunmaktadır. UGİ de yapacağınız işlemler seçildiğinde bir seslendirme ile işlemlerinizi devam etme ve tamamlama aşamasından geçiyorsunuz.

Bu işlem oldukça basit ve güzel bir işlemdir. UGİ bugün internet bankacılığı ve mobil bankacılığı için uyarlanmış bu uygulamalara girdiğinizde sizin yaptığınız işlemler UGİ üzerinden seslendirme yoluyla devam etmektedir. Bu işte en iyi olan banka ise Garanti Bankası’dır.

UGİ Nasıl Hizmet Verir?

İlk olarak siz mobil uygulamanıza girdiğinizde ekran değiştirdiğinizde işlemlerinizi yaparken her an için UGİ yanınızdadır. Ekranın üstünde açtığınız yeni sayfada, sayfanın sağında ve solunda sürekli olarak çıkıp size yardım etmektedir.

UGİ sizin yapmak istediğiniz işlemleri ona söylemeniz dâhilinde işlemleriniz anında yapılması için sayfa gelir ve yine işlemlerinizin yapılma kısmına başlanır. Sizin UGİ’den faydalanırken farklı bir lehçe, farklı bir dil, farklı bir ağız kullanıyor olmanız UGİ’nin çalışma şeklini etkilememektedir. Sizin yapmak istediğiniz işlemi kolaylıkla anlayabilmektedir.

UGİ’de Neler Yapılır?

UGİ sayesinde bütün hesap işlemlerinizi, bütün şifre işlemlerinizi, yatırım işlemlerinizi, harcama bilgilerinizi, döviz kurlarını, kart işlemlerinizi ve buna benzer daha birçok işlem hakkında hem bilgi alır hem de o işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. UGİ sizin Garanti Bankası’nda ki artık arkadaşınız ve en büyük yardımcınızdır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.