Kredi Almanın Yolu

Garanti BBVA Elma Mevduat Hesap Birikimin Anahtarı

08.10.2020
252
Garanti BBVA Elma Mevduat Hesap Birikimin Anahtarı

Otomatik olarak fon alım satım işlemi sonrası sizlere para kazandıran bankacılık ürünü olan Garanti BBVA Elma Hesabı genel anlamda bilinmeyen bir ürün. Ancak parası banka hesabında olanlar için de ayrı bir gelir kapısı. Burada sizlerin bir işlem yapmasına da gerek yok. Sadece hesabınıza Elma hesabı tanımı yaptırmanız ve sonrasında da bankacılık işlemlerinizi de bu hesap üzerinden yapmaya devam etmek yeterli. Bu aşamadan sonra hesabınızdaki paranın işleyişi, fonlara yatırılışı bankanın yaptığı bir hizmet. Dahası sizlere kazanç sağlayan bir hizmet.

Garanti Elma Hesap Nasıl Açılır?

Garanti BBVA şubelerinde bulunun vadesiz mevduat hesaplarınız için Elma Hesabı tanımı için talepte bulunabilirsiniz. Talep sonrası gerekli tanım ile banka sizin hesabınızdaki para ile otomatik olarak kısa vadeli borçlanma fonları satın alıyor. Bu sayede de paranız para kazanmaya başlıyor. Ancak burada fon alımı işleminin gerçekleşebilmesi için en az 3 bin lira paranın olması gerekiyor. Daha az limitlerde bu hesap işleyişi çalışmıyor. Ayrıca bu hesabı açtırmak isteyenler İnternetten başvurular menüsünden hesap açılışı yapabiliyor. Dilerseniz de Garanti BBVA müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333 ile Garanti Elma Hesap tanımı yaptırılabilir.

Açılan bu hesap ile gündelik bankacılık işlemlerinizi yapmanıza engel bir husus yok. Zira bu hesaba tanımladığınız otomatik ödeme talimatları, diğer fatura ödemeleri, dilediğiniz zaman EFT ve havale yapıyorsunuz. Dilerseniz de paraya ihtiyacınız olduğu zaman çekebiliyorsunuz. Yani sizlere tanımlanan Elma hesap bankacılık işlemlerinizi yapmanıza engel bir husus değil.

Okunmalı : Garanti BBVA ATM Döviz Yatırma Çekme

Garanti Elma Hesap Hangi Saatlerde Aktif

Sizlerin talebi ile açılan Elma hesap bünyesinde fon alım satım işlemleri belli saatlere dayalı çalışıyor. Satılan fon hesabınıza TL olarak yansırken saat 12.45 gibi limitiniz ile fon yatırımı yapılıyor. Saat 22.00 de ise limitin altında kalan bakiye için fon bozduruluyor.

Okunmalı. Garanti Nakit Avans Hesaplama, Başvuru

Hesap Ekstre İle Takip Ediliyor

Garanti BBVA Elma Hesap her ay düzenli olarak çıkarılan bir ekstre ile takip edilmesi sağlanan bir bankacılık ürünü. Dileyen tüketici bu hizmeti posta yoluyla ücretini ödeyerek alabiliyor. Dileyen kişilerde mail ile talep ediyor ve ücret ödemesine gerek kalmıyor.

Okunmalı : Garanti BBVA Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA şubelerinden maaş alan müşterileri yakından ilgilendiren Garanti Elma maaşın yatması ile çekmediğiniz birkaç gün için sizlere para kazandırabilir. Ya da her zaman para çekmeyebilirsiniz. Bu süre size kazanç olarak geri dönebilir.

Garanti Elma Hesap Nasıl Kapatılır?

Bu işlem için banka şubesini deneyebilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden bildiğimiz kadarıyla kapatma imkanı yok. Ancak Garanti Telefon Bankacılığından böyle bir talepte bulunulabilir. Ancak kişi en doğru olarak banka şubesinden yapması mantıklı olabilir.

Birer tüketici olarak zamanla avantaj sağlayacağımız bankacılık ürünleri ile hesaplarını açıyoruz. Nitekim banka hesapları her daim kullanmak istediğimiz ve zorunda olduğumuz bir araç. Bu araç ile zaman içinde bazı değişiklikler yapmak isteyebiliriz. Her ne kadar Garanti Elma Mevduat Hesabı ile yüksek tutarda kazançlar sağlayamasak ta belli miktarlarda getiriler elde etmek mümkün.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.