Kredi Almanın Yolu

Foap İle Çektiğin Fotoğrafı Sat İnternetten Para Kazan

24.12.2019
793
Foap İle Çektiğin Fotoğrafı Sat İnternetten Para Kazan

Çekmiş olduğun fotoğrafı satarak internetten para kazanma yolu için bir alternatif uygulama olan Foap 2,5 milyon abone sayısı ile önemli bir fotoğraf kaynağı. Geçmişte profesyonel fotoğrafçılar aranırken herkesin cebinde akıllı telefonlar sayesinde günümüzde herkes bir fotoğrafçı. Bu anlamda cep telefonu ile çektiğiniz fotoğrafları satışa sunabileceğiniz bir platform olma özelli sunan Foap amatör ve profesyonel fotoğrafçılara hitap ediyor.

Fotoğraf Çek Yükle Sat Para Kazan

Uygulama Andorid ve İOS tabanlı olarak marketlerden indirilebiliyor. Bu indirim sonrası kayıt yapmanız gerekiyor ve açtığınız hesaba çekmiş olduğunuz yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınızı etiketleyerek yüklemek gerekiyor. Reklam markalar ve ajanslar için önemli bir etken. Bu nedenle marka ve reklam ajanslarının sık sık takip ettiği ve fotoğraf satın aldığı büyük bir kitlesel kayna haline gelen Foap uygulamasına abone 2,5 milyondan fazla gerçek kişi bulunuyor.

İnternetten Para Kazanma Yolu Foap Uygulaması

Foap uygulamasına abone olan kişilerin izlediği ve puanlama yaptığı fotoğraflar ne kadar çok puan alırsa o fotoğraflar ön plana çıkıyor ve daha çok izleyici kitlesine ulaşıyor. Bu kitle içerisinden fotoğraflarınızı almak isteyen çıkması da önemli. Ne kadar çok izleyen olursa o kadar çok satış yapma imkanınız da artmış oluyor.

1 Fotoğrafla 100 Dolar Kazanma Şansı

Foap uygulamasından satılan fotoğrafların bedelleri ise büyük farklılıklar gösteriyor. Burada satacağınız bir fotoğrafa 5 dolar kazanabilirken bazı fotoğraflarınız 100 dolarlık bir alıcı bulabiliyor. Çektiğiniz fotoğrafları yükleyerek satışa konu edebilirken aynı zamanda firma ve reklam ajanslarının nasıl bir fotoğraf arayışında olduğuna dair ilanları da buradan görebiliyorsunuz. Bu sayede ajansların istediği fotoğrafları çekerek satış yapma olanağınızı daha çok artırma imkanınız oluyor.

Fotoğraf ve Video Satışı yapılıyor

Foap uygulaması ile sadece fotoğraf satışı yapılmıyor. Aynı zamanda çekmiş olduğunuz videolarda alıcı bulabiliyor. Yani fotoğraf ihtiyacı olan marka ve ajanslar buralardan araştırma yaparak isteklerine göre alım yapabiliyor ve dilerlerse sipariş ile de görüntü alabiliyorlar.

Büyük Çözünürlükte Fotoğraflar Önemli

İnternetten para kazanma yolları olarak arayıştaysanız ve fotoğraflar ile ilgileniyorsanız tam size göre bir para kazanma uygulaması Foap. Ne kadar yüksek kaliteli ve çözünürlükte olursa alıcılar da o kadar çok artıyor. Nitekim reklam aşamasında kullanılacak olan fotoğrafların boyutları da yüksek olmalı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.