Kredi Almanın Yolu

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı 0850 222 0 900

25.12.2021
592
QNB Finansbank Telefon Bankacılığı 0850 222 0 900

Dilediği yerden hızlı bir şekilde işlem yapmak isteyen kullanıcılar, tüm bankacılık işlemlerinde artık telefon bankacılığı hizmetini kullanıyor. Finansbank müşterileri için bunun en kolay yolu, 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığını arayarak istediği her türlü banka işlemini gerçekleştirmektir. Ayrıca banka, müşterilerin 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi

2011 yılında düzenlenen “İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri” adlı yarışmada, 500 farklı alanda gösterdiği üstün başarı hizmeti yarışmaya katılan Finansbank, aynı zamanda yarışmada en fazla koltuğa sahip banka olarak, yapılan oylamalar sonucu en iyi çağrı merkezi ödülüne layık görüldü. Finansbank bünyesinde çok fazla çalışan olduğu için, banka müşterileri sıra bekleme derdi yaşamadan işlemlerini hızlı bir şekilde halledebiliyorlar. Telefon bankacılığı hizmetini en iyi şekilde sağlayan QNB Finansbank’ı diğer bankalardan ayıran en büyük özelliği şunlardır;

  • QNB Finansbank telefon bankacılığının sesli yanıt sisteminin otomatik tanıma özelliği sayesinde daha hızlı işlem yapabilirsiniz.
  • Sistem sizi tanıyarak en sık kullandığınız menüleri ön plana çıkartıyor.
  • Bu sayede tüm menüleri tek tek dinlemek yerine direkt olarak işlem yapacağınız menüye yönlendiriliyorsunuz ve zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.
  • Ayrıca müşteri danışmanına bağlanmadan da birçok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • QNB Finansbank telefon bankacılığı ile vergi ödemeden kredi kullanabilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilir, hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve bu konuda diğer birçok işlemi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Müşteri Hizmetleri

Hızlı ve kesintisiz hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığı, kullanıcıları telefon numarasından tanıma özelliği ile ses getirecek bir yeniliğe de imza attı. Üstelik bunun yanında 0850 222 1 900 QNB Finansbank KOBİ telefon bankacılığı ile sadece KOBİ müşterilerine özel ayrıcalıklı hizmet paketleri bulunuyor.

Okunmalı : QNB Finansbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Banka müşterilerine tüm bankacılık sorunlarında ve işlemlerinde fayda sağlayan telefon bankacılığı özelliği, mesai saati içerisinde bankalara gidemeyen kişiler için oldukça kullanışlı bir uygulama. Aynı zamanda mesai saatlerinde bankaya gidemeyen öğrenciler veya devam etmekte olan işlemlerini mesai saatleri bittiği gerekçesiyle tamamlayamayan diğer müşteriler, 0850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığı hizmeti sayesinde işlemlerini diledikleri saatte, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Yeni kredi kartı şifresi almak için veya eski kredi kartı şifrenizi yenilemek için banka şubelerine gitmek yerine dilerseniz SMS yoluyla, dilerseniz de telefon bankacılığı ile yeni şifre talebinde bulunarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri İletişim Merkezi

Yine kartınızın çalınması veya kaybolması durumunda da şubeye gitmeye gerek kalmadan da kartınızı işleme kapatabilirsiniz. Bu işlem için de sadece telefon bankacılığı ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Mobil bankacılığın çok hızlı bir şekilde işlem yapması, kartınızın çalınması durumda sizin zararınızla sonuçlanacak bir durum olmadan kartınızın işleme kapatılması için oldukça avantajlıdır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.