Kredi Almanın Yolu

Faiz Ödemeden Ev Alma Yöntemi

12.10.2021
44
Faiz Ödemeden Ev Alma Yöntemi

Ev sahibi olmak, herkesin en büyük hayallerinden biri olsa da hem ev fiyatlarındaki hızlı yükseliş hem de banka kredilerinde uygulanan yüksek faizler nedeniyle çoğu kişi bu hayaline veda etmek zorunda kalabiliyor. Durum böyle olunca bireyler faizsiz evsahibi olabilecekleri tasarruf finansman şirketleri konusunda araştırma yapıyorlar. Peki faizsiz ev kredisialmak mümkün mü? Faizsiz ev veren firmalar hangileri?

Günümüzde ev almak için akla gelen ilk seçenek bankalardan konut kredisi kullanmak oluyor. Özellikle nakit birikimi olmayan orta ve dar gelirli aileler tarafından tercih edilen konut kredisi kullanma alternatifi, cazip gibi görünse de sonrasında ortaya çıkan dosya masrafları, ek masraflar ve oluşan faiz yükü nedeniyle krediyi kullanan bireyleri zor durumda bırakabiliyor. Durum böyle olunca faizsiz ev alma konusunda araştırmalar yapan tüketiciler çeşitli alternatiflere yöneliyorlar. Faizsiz ev alma sistemi araştırmalarında en doğru adres olan Birevim, faizsiz ev almak isteyen herkesi kolayca ev sahibi yapıyor.

Faiz ödemeden ev almak günümüzde imkânsız gibi görünse de doğru alternatiflere yöneldiğinizde hayalinizdeki eve faizsiz finansman desteği ile kavuşabilirsiniz. Bu anlamda tasarruf finansmanı şirketlerine başvurmak, sizi konut kredisi almanıza gerek kalmadan, gecikme faizi ödemeden ve peşinat zorunluluğu olmadan kolayca ev sahibi yapar. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli bütçeye sahip olmayan herkes, Birevim tarafından oluşturulan finansman planlarından bütçesine uygun olanı seçerek dilediği evi kolayca alabiliyor. Birevim’in konut finansmanı tasarruf planlarından olan peşinatlı yada peşinatsız seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu şekilde bütçenizi ödemelerinize göre değil, ödemelerinizi bütçenize göre belirlemiş olur ve Türkiye şartlarında olabilecek en düşük maliyetlerle finansman edinmiş olursunuz.

Birevim’de her bütçeye uygun ödeme seçenekleri mevcuttur. Birevim’in sunduğu Birlikte Konut Finansmanı seçeneği ile finansman teslim tarihiniz, dahil olduğunuz tasarruf grubunuzun noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle saptanır. Diğer seçenek olan Kişiye Özel Konut Finansmanı seçeneğinde ise konut sahibi olma hayalinize tamamen bireysel koşullarınıza uygun tasarruf planınız ile ulaşabilirsiniz. Bu alternatifte taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleyebildiğiniz için hayalinizdeki konutu tamamen bütçenizin koşullarına uygun olarak zorlanmadan satın alırsınız.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.