Kredi Almanın Yolu

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar (Anında Başvuru)2022

23.12.2021
832
Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar (Anında Başvuru)2022

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar elbette bulunuyor. Kredi kartı tahsisi yapılması esnasında kişinin işine ve aylık düzenli gelir gibi hususlara bakılmadığı bir zamanı yaşıyoruz. Günümüz bankacılık sektörü kişinin kredi notuna bağlı olarak işlem yapıyor olsa da düşük limitler dahilinde de olsa kredi kartı sahibi olunabilmesi mümkün hale geldi. Bu nedenle işi olmayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar ismini sıralamak belki yanlış olacaktır ama başlıca bankalar şu şekilde diyebiliriz:

* QNB Finansbank Enpara Kredi Kartı

* Akbank Axess Kredi Kartı

* Denizbank Bonus Kredi Kartı

* HSBC

* Ziraat Bankası Bankkart Combo

* İng Bank

* Yapı Kredi Bankası World Card

* TEB She Card

* Şekerbank Bütçem Benim Bonus Card

Kredi kartı almak isteyen ev hanımları benim gelirim yok, işim yok bana vermezler diyerek başvurudan imtina ediyorlar. Aslında bu çok yanlış bir durum. Kimse sizin kart alıp alamayacağınızı başvuru yapmadıktan sonra bilmez. Bunun için en azından vermeyecek olsalar dahi başvuru yaptım vermediler diyebilirsiniz.

Ev hanımlarına devlet destekli başta olmak üzere bir çok konuda işyeri açmaları, girişimci olmaları adına verilen destekler söz konusu. Bu destekler sayesinde önemli bir iş koluna sahip olan bayanların örnek haberlerini çeşitli medya kanallarında görmüşsünüzdür. Bunlardan birisi olabilirsiniz. Ama asıl konumuza dönersek sizin talebiniz doğrultusunda düşük limitlerde kredi kartı isteğinizi bankalar geri çevirmeyecektir. Önemli olan burada bu ürünü almanıza engel bir yasağınız olup olmamasıdır. Bu yasak ise başlıca kredi alma engelinizdir. Bu engeliniz olmadığı sürece ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar bulabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Öncelik Ek Kredi Kartı Olabilir

Ev hanımları daha çok eşlerinin sahip oldukları kredi kartları üzerinden ek kredi kartı alabiliyorlar. Burada hanımların kendisinin başvuru yapması gerekmiyor. Eşleri kendi bankalarına talepte bulunuyor ve talepleri doğrultusunda limitler dahilinde ek kredi kartı tahsisi yapılıyor. Burada yapılan alışverişler, harcamalar asıl kart sahibinin haberi oluyor ve nakit çekime kapalı olabiliyor. Bu ayrıcalıklardan farklı olarak size özel bir kart istiyorsanız sizin kendi adınıza olmalı. Bu kartınız ile yapacağınız her türlü işlem size özel olur ve teknik olarak kimsenin sizden habersiz bu işlemlerinizi öğrenmesi ise mümkün değil. Fakat en kolay alabileceğiniz kart tipi ek kredi kartlarıdır.

Ev Hanımları Öğrenci Kredi Kartından Faydalanabilir

İşi olmadan, geliri bulunmadan kredi kartı alabilen bir küme de daha bulunuyor. Öğrenciler. Öğrencilere kredi kartı veren bankalar da bulunuyor ki bunların başını Yapı Kredi Bankası çekiyor. Sizinde eğitim gördüğünüz bir kurum bulunuyorsa bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Fakat burada bankalar öğrencilere sunduğu kartlarda sınırlama uyguluyor. Örneğin limitleri düşük oluyor. Nakit para çekimlerine kapalı oluyor. Taksitlendirme yapamıyorsunuz. Hepsinden öte bu kartın sahibi olabilmeniz için yaş sınırınız da uygun olması aranan şartlar arasında. Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında öğrenci kartı ile Yapı Kredi alternatifiniz olabilir.

Kredi kartı alımında eskiden en çok talep edilen hususlar arasında gelirden sonra kefiller geliyordu. Zamanla bu isteklerde geride kaldı. Artık gelir belgesiz, kefil istemeden, evrak talebi olmadan TC nüfus cüzdanınız ile birlikte kredi kartı alımı mümkün olabiliyor.

QNB Finansbank Kadınlar İçin Kredi Kartı

Kadınların harcamalarına öncelik verdikleri sektörler belli aslında. Bu sektörler zamanla kredi kartına özel indirimler ve taksitlendirmeler uygulayabiliyor. Giyim ile kozmetiğe önem veren kadınların bu hizmetlerden faydalanabilmesi için sahip olması gerektiği kredi kartını QNB Finansbank Enpara Kredi Kartı ile sağlanabiliyor. Üstelik harcamalara kredi kartı aidatı alan değil veren konumundaki enpara kredi kartı kadınlarında başlıca talepleri arasında bulunuyor.

TEB Kadınlara Kredi Kartı Sunuyor

Yine kozmetik ve giyim için önemli bir potansiyele sahip olan TEB kredi kartı ile bonus kazanma alternatifinizde bulunuyor. Bu nedenle önemli kampanyalara imza atan TEB Bonus kadınlara sunulan kredi kartı ürünlerinden birisi.  Bunlarla birlikte kadınlara özel sunulan TEB She Card tam kadınların istediği hizmeti veriyor diyebiliriz. Bu anlamda kadınların yakından takip ettiği cilt bakımları, sağlık harcamaları için üç taksit imkanı, bonus karttaki tüm özelliklere sahip olma, biriken bonusları seyahat harcamalarında kullama imkanı ve dilediğiniz takdirde taksitlendirme talepleriniz de söz konusu oluyor.

Şekerbank Bütçem Benim Bonus Kart

Kadınlara ayrıcalıklı olarak sunulan kredi kartlarından birisini de Şekerbank sunuyor. Şekerbank Bütçem Benim Bonus kart ile kadınların problemi haline gelen harcamaları kontrol etmek ve bunun üstüne yapmak istediğiniz yatırımlarınızı tasarrufa dönüştürmekte mümkün hale getirilmiş. Bu kart sayesinde kart sahibi yapmak istediği harcama tutarını kendisi belirliyor ve tutar üstünde harcama yapılamıyor. Dilerseniz bu kart ile altın hesabı açma hakkına sahipsiniz. Böylelikle de tasarruf ve yatırım aynı anda olmuş olabiliyor. Dilerseniz kredi kartından nakit avans çekimi de söz konusu.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Bilgilendirmesi

Kredi kartları ile mağduriyetin yaşandığını mutlaka sizlerde şahit olmuşsunuzdur. Bu nedenle kredi kartı talebi bulunurken size uygun limitler istenilmelidir. Geliriniz ile yüksek limitlere sahip olabiliyor olmanız sizi maddi açıdan rahatlatmaz ve bazı durumlarda da sizi mağdur edebilir. Harcamalarınıza engel olamıyorsanız sizin yapmanız gereken husus düşük limitler istemektir. EV hanımıysanız, geliriniz yoksa zaten size isteseniz de bankalar yüksek limitler tanımlamaz. Bu anlamda kart sahibi olmak istiyorsanız ayrıca düşük tutarda talep dikkate alınabilir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.