Kredi Almanın Yolu

Enpara Kartsız Para çekme Yatırma İşlemi (Karekod İşlem)

09.11.2019
755
Enpara Kartsız Para çekme Yatırma İşlemi (Karekod İşlem)

Kişilerin bankacılık hizmetlerini yerine getirebilmesi için her türlü kolaylığı sağlayan enpara  bu hizmetin sağlanması için karekod uygulaması ile hizmet veriyor. Bu sayede kartınıza ihtiyaç duymadan para çekme işlemini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz enpara kartsız para çekme yatırma işlemi için ne yapmamız gerekiyor bunlara bir bakalım.

Enpara Karekodla Nasıl Kartsız İşlem Yaparım?

QNB Finansbank’a bağlı olarak şubesiz bankacılık hizmeti veren enpara hesabı olan kişilerin internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra karekod sayesinde kartıız olmadan para çekme imkanı veriyor. Bu işlem için yapmanız gerekenler şu şekilde;

  • Enpara internet veya cep şubesine giriş yapın.
  • Karekod menüsün ile hızlı para çekme menüsünü seçin.
  • Çekmek istediğiniz tutarı girin.
  • Bir Finansbank ATMsine gidin
  • Kartsız işlem menüsü girişi yada 8 tuşuna basarak hızlı şekilde menüye ulaşın.
  • Açılan ekrandaki karekodu cep telefonunuzun kamerasına okutun.
  • Daha sonra bankamatikten paranızı alın.

Anlaşmalı ATM’lerden Kartsız Para Çekme

Bu kadar hızlı ve sade olan kartsız para çekme işlemi enpara hesap sahipleri için uygulanan bir hizmet. Bu sayede tüm şubesiz bankacılık hizmeti alan kişiler aynı zamanda QNB Finansbank bankamatiklerinin yanında Denizbank ve TEB ATM’lerinden de ücretsiz işlem yapma imkanlarına sahip oluyor.

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Hizmete girmesinden bu yana çok hızlı bir şekilde müşteri potansiyeline sahip olan enpara kişilere şubesiz bankacılık hizmeti veriyor. Bu anlamda hesabınızı da internet üzerinden başvurarak açabiliyorsunuz. Hesap açımı için TC kimlik numarası, Cep telefonu ve doğum tarihini girerek işlemlere başlıyorsunuz. Daha sonra tüm işlemler tamamlandıktan sonra bankanın yetkilisi sizi telefonla arıyor ve randevu talep ediyor. Bu randevu ile birlikte enpara hesabınız açılıyor.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu ve Alımı

Enpara hesap açılışı ile birlikte kredi kartı talebinde de bulunabiliyorsunuz. Burada size anında kart tahsisi yapılırken aynı zamanda hesap kartınız da teslim ediliyor. Burada verilen kredi kartı kullanıma açılıyor ve sonrasında dilerseniz üzerinde isim yazını kart talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu kartın talebi ile size kurye ile gönderiliyor. Bu gönderim sonrası ilginç olan önceki verilen kart ve isim yazılı kartınızın ikisi de kullanılabilir oluyor. Bu da ayrı ve herkesin bilmediği bir işlem.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.