Kredi Almanın Yolu

En Çabuk Kredi Kartı Çıkaran Yollayan Bankalar

04.02.2020
253
En Çabuk Kredi Kartı Çıkaran Yollayan Bankalar

Ödeme aracı kredi kartı olmayan insan sayısı da bir hayli fazla. Kart sahibi olmak isteyen kişilerin bazı durumlarda aciliyet duygusu yaşıyor olmasının elbette bir sebebi ve heyecanı olabilir. Bu nedenle de kredi kartı başvurusu sonrası kartının ne zaman geleceğini, ne zaman harcama yapmaya başlayacağını sorguluyor. Sadece bu sebeple bile en çabuk kredi kartı veren bankalar arayışa girebiliyor. Bu nedenle kişiler en hızlı kredi kartı tahsisi yapan ve kişiye teslim eden bankaları öğrenmek istiyorsa yazımız onlar için doğru yol olabilir.

Anında Kredi Kartı Almanın Yolu

En çabuk diğer bir deyişle en hızlı kredi kartı tahsisi yapılmasının iki yolu var. Bunlardan birisi Akbank Axess Kredi kartı diğeri ise QNB Finansbank Kredi Kartıdır. Nedeni ise kredi kartına başvuru sonrası onaylanması ile kişiye anında kredi kartı verilmesi ve kişinin hemen kullanmaya başlamasıdır.

Akbank Axess Kredi Kartı

En çabuk alacağınız Akbank Axess Kredi Kartına banka şubesinden başvurmanız halinde gerekli başvuru onay sonrası adınıza bir kredi kartı tahsisi yapılıyor. Burada hemen kartınızı alıp harcama yapma talebiniz olması halinde banka yetkilisi size bir Akbank Axess kartı tahsis ediyor ve şifrenizi alarak kullanmaya başlıyorsunuz. Burada tek farkı alacağınız kartın üzerinde isminizin yazmıyor olmasıdır. Akbank Neo kartta dahil olmak üzere Axess kredi kartının teslimini banka şubesinden yaparken harcamaya açık olması ile size bir kart tahsisi yapar. Bu kartın şifresini ise Akbank Müşteri Hizmetlerinin 444 25  25 numaralı telefonunu arayarak kendiniz belirlersiniz. Burada banka şube çalışanı ve müşteri hizmetleri de dahil olmak üzere kimse sizin şifrenizi görmez. Siz telefon tuşları ile numarayı kendiniz belirlersiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı

Başvuru ve onay sonrası kredi kartı teslimini yapan en çabuk kredi kartı veren banka olarak bir diğeri de QNB Finansbanktır. Banka şubesi ve sahada çalışan yetkili personeli kişilerin kredi notu ve diğer durumlarını göz önüne alarak kredi kartı başvurusunu değerlendirmeye alır. Bu başvuru sonrası kişinin durumuna engel bir durum olmadığı takdirde onay sonrası size mevcut kartlardan bir tanesi tahsis edilir. Bu kartın şifresini müşteri hizmetlerini aradıktan sonra belirlersiniz ve hemen harcamaya başlarsınız.

İsimsiz Kredi Kartı

Anında kredi kartı almanın yolları ile kart sahibi olmanız sonrasında dilerseniz bankanızdan talep ederek üzerinde adınızın yazılı olduğu bir kredi kartını da isteyebilirsiniz. Bu durumda kartın basılması ve teslimi için yaklaşık 10-15 günlük süre geçmesi gerekebilir. Bu süre sizin için yeterliyse anında kredi kartı almanızda gerekmeyebilir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.